![На Чигиринщині відкрито річковий термінал з відвантаження зернових та олійних культур ТОВ СП „НІБУЛОН”](http://www.oda.ck.ua/images/news/2009/news90_b.jpg)
17 жовтня у с. Вітове Чигиринського району Черкащини відбулося відкриття терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон», яке на сьогодні є одним із найбільших національних виробників та експортерів сільськогосподарської продукції.
На відкритті побував Президент України Віктор Ющенко.Вітаючи керівництво та колектив підприємства, він відзначив, що важливим є факт успішного будівництва в умовах подолання кризових явищ в економіці.
- Хочу висловити вам велику вдячність за те, що це істинно зразковий приклад того, як мобілізувавшись, ми можемо робити великі справи для України, - сказав Президент України.
У рекордно короткі строки – 2 місяці – на узбережжі Кременчуцького водосховища на площі 12,852 га силами будівельників зі всієї України під егідою ТОВ СП „НІБУЛОН” збудовано найсучасніший об’єкт, який зможе відвантажувати на річковий транспорт 5 тис. тонн зерна на добу. По Дніпру від термінала до порту зерно буде перевозитись на власних несамохідних суднах компанії, кожне з яких може перевозити вантаж у 4,5 тис. тонн.
Президент України висловив переконання, що термінал сприятиме відновленню Дніпровського транспортного вузла. Він відзначив значні здобутки України в питанні розширення своєї присутності на світовому агроринку. За його словами, за останні три роки наша країна посіла 5-те місце за експортом зерна у світі.
Водночас Глава держави наголосив на важливості вирішення проблеми розбудови сильної інфраструктури цього ринку в Україні.
В рамках заходу Глава держави також ознайомився з виробничими приміщеннями нового перевантажувального терміналу, оглянув причал і лабораторію.
Відкриття філії «Вітове» стало логічним етапом у втіленні інвестиційного проекту ТОВ СП „НІБУЛОН”, що включає створення власного річкового флоту та будівництво 8 елеваторів загальним об’ємом зберігання зерна – 300 тис. тонн на першому етапі. Після завершення реалізації другого етапу об’єм ємностей збільшиться вдвічі.
Термінал в с. Вітове є не першим об’єктом компанії у Черкаській області. Збудовано комплекс із приймання та відвантаження зерна філії „Золотоніська”, на якому в 2008-2009 маркетинговому році було прийнято та відвантажено 219 тис. тонн зернових та олійних культур. Це один з найкращих результатів в усій Черкаській області. Також відповідно до стратегії компанії у регіоні розташовані виробничі філії «Чигирин» і «Кам’янка». У цьому році філія „Чигирин” посіла перше місце в Чигиринському районі за показниками врожайності та обсягами збирання ранніх зернових культур.
Для довідки:
ТОВ СП «Нібулон» є однією з небагатьох компаній в Україні, що мають повний цикл виробництва сільськогосподарської продукції - від вирощування до експорту. На підприємстві працює визнаний найкращим промисловим об'єктом України перевантажувальний термінал для зернових та олійних культур, а контроль за впливом на навколишнє середовище діяльності ТОВ виконує власна хіміко-технологічна лабораторія на високому рівні сучасних технологій.
У семи областях України працюють 24 філії підприємства, на яких загалом обробляється понад 70 тисяч га землі. «Нібулон» є акціонером елеваторів у різних регіонах, які здійснюють заготівлю, зберігання, обробку та відвантаження сільгосппродукції.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Чигиринщині відкрито річковий термінал з відвантаження зернових та олійних культур ТОВ СП „НІБУЛОН”"