Кримське і кіровоградське дербі, відчутні розгроми аутсайдерів і жодного матчу на нуль. Огляд найцікавіших подій 15-го туру в першій лізі. Поки що без центрального матчу Геліос-Львів, який відбудеться в понеділок 19 жовтня.Недарма більше п’яти з половиною тисяч глядачів прийшли подивитися на цю гру, незважаючи навіть на холод. Але, думається, наступного матчу їх стане менше, бо Волинь знову не виграла за цілком переможною грою. Досить сказати, що гості, завдавши першого удару по воротам лучан на 76 хвилині, на 83 вже зуміли забити. І лише дивом волиняни зрівняли та вирвали єдине домашнє очко.
Павлов 90 – Довгий 83.У кіровоградському дербі сильніших не виявилося. Обидві команди продемонстрували маловидовищний футбол, але все ж обмінялися влучними ударами. Обидві продовжують грузнути в середині турнірної таблиці.
Запорожан 72 (з пенальті) – Морозов 56.Цілих три пенальті побачили глядачі у цьому кримському дербі. Гості свою спробу реалізували, плюс забили з гри, а от господарі одного разу з точки не забили. За кримчан також відзначився Олег Єрмак, екс-півзахисник «Зорі».
Єрмак 75 (з пенальті) – Плешаков 18, Шевчук 37 (з пенальті).
На 71 хвилині Кучеренко (К) не реалізував пенальті.Одразу після повернення до Алчевська Волобуєва, команда, яку він, за офіційним формулюванням, консультує, виграла. Щоправда, і суперник був не зі складних – новачок ліги тернопільська Нива. Але забити єдиний гол алчевцям вдалося тільки за шість хвилин до закінчення основного часу.
Акименко 84.Харків стрімко котиться до підвалів українського футболу, якщо не до остаточного зникнення. Команда, котра за 14 ігор набрала одне-єдине очко, не змогла зачепитися бодай за пристойний результат із чернігівською «Десною», котра в цьому чемпіонаті вважається міцним горішком. І якщо перший тайм господарі так-сяк протрималися, то в другому остаточно «посипалися». Відзначимо гол Кандаурова-молодшого.
Поспєлов 15, Кандауров 64, Ільяшов 82, Мостовий 87.
Вилучення: Яворський 43 (Х), друге попередження.Третю перемогу в останніх чотирьох матчах здобуває охтирський Нафтовик. До повного одужання ще далеко, але хід команда набрала. Цього разу жертвою команди Шевченка стали нестабільні білоцерківці, котрі вже встигли обіграти Волинь і Олександрію, але і програти Прикарпаттю.
Грачов 22, Іваненко 46 – Крамар 70.І бурштинці щось здають – це вже третя поразка поспіль і другий розгром в останніх трьох поєдинках. І добре, коли Волинь громить, а то – Фенікс, котрий і сам зірок з неба не хапає. Тим більше шани господарям, котрі вирішили долю поєдинку в першому таймі.
Даценко 33, Федосенко 37, Блудов 64.Овідіопольська команда познущалася над одним із аутсайдерів. Прикро, але Прикарпаття впевнено котиться до вильоту, складаючи компанію Харкову. Чотири поразки поспіль – це привід для тривоги, тим більше, що команда вийшла на перше місце за кількістю пропущених м’ячів. Не рахуючи, звісно, Харкова, який у цьому показнику поза конкуренцією. До речі, свій черговий гол забив Валік Полтавець.
Мочуляк 28, 76, Каблаш 44, Хромих 50, Полтавець 85 – Стоцький 3, Худобяк 34.
Бомбардири: Плешаков (Севастополь) – 8, Полтавець (Дністер) – 7 (4), Шевчук (Севастополь) – 7 (1), Мандзюк (Львів) – 6 (1), Корольков (Фенікс-Іллічівець) – 6 (5).
Енергетик – Харків
Прикарпаття – Волинь
Арсенал – Фенікс-Іллічівець
Олександрія – Дністер
Севастополь – Геліос
Нива – Кримтеплиця
Динамо-2 – Нафтовик-Укрнафта
Зірка – Львів
Десна – Сталь
за матеріалом turnir.com.ua
Источник: Професіональна футбольна ліга України | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Огляд 15-го туру в першій лізі"