Подробно
15-річний юнак викрав «Таврію» з КорнинаУкраина, Ровно и область | Местные новости | 15-10-2009 15:15 | Регiоальний портал - РIВНЕ > Вести от этого источника
Вранці Петро з села Корнин Рівненського району збирався їхати до Луцька у справах. Ще й прокинутись не встиг, як до нього приїхали інспектори ДПС ДАІ. Для нього вартові доріг привезли дві новини - погану і добру. Спочатку інспектори повідомили власника легковика, що його автомобіль було викрадено. Друга новина була набагато приємнішою: автомобіль знайдено цілим та не ушкодженим. Здивуванню Петра не було меж, адже лише декілька годин тому він залишив свій «ЗАЗ» біля будинку. Близько першої години ночі e селі Колоденка Рівненського району наряд ДПС Рівненської роти для обслуговування доріг державного значення працювали поблизу готельного комплексу «4х4». Там вони помітили автомобіль «ЗАЗ-1102». Водій, побачивши патрульний автомобіль, різко змінив напрямок руху та зупинився за декілька десятків метрів на узбіччі. Правоохоронці вирішили поцікавитись, чим була викликана така дивна поведінка водія. - За кермом авто був непонолітній Андрій. У нього не було відповідних документів на авто та посвідчення водія. В салоні автомобіля знаходилася і двоюрідна сестра Андрія - Олена. - повідомив Олександр Косинський, старший інспектор ДПС для ОДДЗ УДАІ УМВС. 15-річний юнак запевняв вартових доріг, що йому дав покататися автомобіль його товариш. Він хотів ввести в оману правоохоронців і не міг чітко назвати своє прізвище та ім`я. Працівники ДАІ автомобіль затримали та доправили на штрафний майданчик, а водія та його пасажирку доставили в Рівненський районний відділ міліції для встановлення особи. - Водієм виявився 15-річний Андрій, житель села Корнин. Хлопець не вперше має проблеми із законом. Раніше він був засуджений за крадіжку, - розповідає Світлана Марко з прес-служби УДАІ . - Справжній власник авто заявив, що свій легковик він нікому не давав, а отже його викрали. Не вагаючись Петро написав заяву про викрадення автомобіля. Зараз вирішуються питання про затримання 15-річного Андрія та 17-річної Олени (для встановлення всіх обставин цього злочину). Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике Вести по теме
Як доглядати за вертикальними жалюзі?Украина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 14:41 | Преса Рівне > Вести от этого источника
Культиватор – непростий вибір для аграріївУкраина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 10:29 | Преса Рівне > Вести от этого источника
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно![]() |
Добавить комментарий к новости "15-річний юнак викрав «Таврію» з Корнина"