Колонка оглядача
У природі чотири традиційні пори року змінюють одна одну, а у нас науковці-соціологи зафіксували ще одну пору року – вибори. В інших краях дуже вже народ швидкий: пшик – і вибрали. Українець же вважає, що пшикати в публічних питаннях вельми непристойно. А коли в українця є час і натхнення, то він мучить своїх кандидатів довго, ґрунтовно і з насолодою. Першою не витримала передвиборних тортур, зрозуміло, жінка. Покаялася у тому, що від початку кризи прикрашала реальну патову ситуацію в економіці, щоб не засмучувати і без того бідолашних людей. Це вороги кричать, мовляв, брехала. Ні, легенький макіяж, парфуми...
Золотими літерами в історію політичного гумору буде записано фразу Арсенія Яценюка, народжену цього тижня. Коли в Ужгороді кандидата в президенти намагалися традиційно закидати яйцями, він у запалі бовкнув: "А от за ваші яйця я можу і взятися!" Фразу можна вважати головним гаслом його передвиборної кампанії! Гумористи і карикатуристи засяяли від такого подарунку.
Несподіванкою стала перемога збірної України з футболу над англійською командою. Дніпропетровськ вирував, вирувала Україна! Віктор Янукович, звісно, приписав цю перемогу собі в актив, бо сидів на трибуні і світився, як великоднє яйце.
Та справжні перемоги над кризою зріють зовсім не там, а у глибинці. Тальнівське борошно найкращої в Україні якості (підтверджено міжнародною сертифікацією) скоро вантажитиметься до Індонезії. Це українське багатство вже купують Філіппіни, В’єтнам, країни СНД. Блискучий прорив на світовий ринок! Жителям Черкас не потрібно зверхньо дивитися на Геронимівку. Село селом, а тамтешня фабрика з кокосового горіха виготовляє різноманітну продукцію для всього світу.
Мер Черкас Сергій Одарич оповістив місто про перемогу над майбутніми холодами – до опалювального сезону все готове. Тарифи на опалення, гарячу воду завжди готові, бо підскочили лише протягом вересня на 4,5 відсотка. Боржників каратимуть нещадно. В Умані неплатників "вивішуватимуть" на біл-бордах. Але перш ніж ганьбити людей, може, варто поцікавитися, хто з винних збирає на автівку, а в кого, може, сталось горе у сім’ї – безробіття, хвороба. Чи комунальники сльозам не вірять? Посилюється криза, і навіть цікаво: що переможе в людях – жорстокість, чи все ж таки людяність? Поживемо – побачимо.
А в четвер-п’ятницю синоптики обіцяють дощі зі снігом… Гряде друга кризова зима, як друга війна. І скільки буде жертв?
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "В Україні – п’ята пора року"