Подробно
Павел ЯКОВЕНКО: "Задача одна - победить"Завтра молодіжна збірна України проведе свій третій матч кваліфікації Євро-2011 (U-21) проти Бельгії, що відбудеться на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Напередодні важливого поєдинку інтерв’ю дав наставник української команди Павло Яковенко.
- Виїзна нічия з командою Франції (2:2) у попередньому турі посилила позиції української молодіжної збірної у восьмій відбірній групі. Одначе, щоб підтвердити свої претензії на вихід до наступного раунду змагань, нашій команді слід брати максимум очок у найближчих зустрічах — удома з Бельгією та в гостях зі Словенією (14 жовтня), чи не так?
- Іншої мети ми перед собою і не ставимо. Ми не займаємось підрахунком потенційних очок, аналізом варіантів розвитку подій у нашій групі. У нас завдання одне - перемагати в кожному матчі. Звісно, буде дуже непросто, адже в суперниках у нас - сильні збірні Бельгії та Словенії. Та й в нашій команді є певні проблеми - у першу чергу, кадрові.
- Бельгійці — лідери нашої групи, що поки не втратили жодного очка в кваліфікації. Тамтешні спеціалісти та журналісти стверджують, що нинішнє покоління «молодіжки» — чи не найталановитіше за останнє десятиріччя. Якої ви думки про найближчих опонентів?
- Від бельгійської команди дійсно можна очікувати високих результатів. Майже всі футболісти грають в клубах елітного дивізіону, дехто має досвід виступів у єврокубках. У розпорядженні Жана-Франсуа де Сара є низка індивідуально дуже сильних виконавців. Проте головні риси збірної Бельгії — зіграність, збалансованість ліній, гарне взаєморозуміння. Кидається в вічі, що ігрова дисципліна в цій команді — на високому рівні. Також відзначу їхню вдалу гру під час стандартних ситуацій.
- Ви згадали про кадрові проблеми у нашій збірній. Що саме ви мали на увазі?
- У першу чергу слід відзначити, що ми відчуваємо певний брак виконавців у лінії оборони. Ярослав Ракицький викликаний до національної команди. Все ще поза грою наш капітан Тарас Степаненко. Не приїхав до табору Євген Селін, який травмував стегно якраз у попередньому матчі проти французів. Додам, що наш колектив зичить їм найшвидшого одужання та з нетерпінням очікує їхнього повернення… З іншого боку тішить, що вже відновився після перелому носа Сергій Кривцов.
- Павле Олександровичу, не потрапили до списку запрошених Артем Кравець та Дмитро Льопа, які вже взялися до активної роботи у своїх клубах. Вони ще не набрали належних кондицій?
- Ми дуже задоволені, що ці талановиті хлопці вже відновились. Однак, гадаю, треба дати трохи більше часу для того, щоб вони набрали гарну форму. Повірте, ми будемо надзвичайно раді бачити їх у молодіжній збірній. До речі, схожа ситуація склалася з Володимиром Лисенком, який також лише нещодавно залікував пошкодження. Однак, на відміну від Кравця та Льопи, він пропустив не так вже й багато, тому й готуватиметься з нами до поєдинків проти бельгійців та словенців.
- Привертає увагу черговий виклик московського спартаківця Єгора Лугачова, чия епопея з громадянством довго не сходила зі шпальт спортивних видань…
- Цього разу — все по-іншому. Російський клуб надіслав нам офіційне підтвердження, а Єгор прибув до табору української «молодіжки» в належний строк. Зазначу, що останнім часом Лугачов діє в спартаківському дублі на позиції центрального захисника, що є вельми доречним для нас у нинішній ситуації.
- Напередодні матчу у Франції ви мали більше тижня на підготовку, цього разу — фактично чотири дні. Очевидно, наразі тренувальний процес буде трохи іншим?
- За великим рахунком, готуватимемося в звичному руслі. Хоча, звісно, брак часу накладає свій відбиток на об’єм та характер роботи. У цьому випадку головне завдання тренерського штабу — правильно визначити психологічний та функціональний стан гравців, постаратись підвести їх до єдиного знаменника. Значною мірою результати найближчих матчів залежатимуть від впевненості наших футболістів у своїх силах, тому нам необхідно гарно налаштувати хлопців на ці ігри.
- Павле Олександровичу, незважаючи на короткий підготовчий період, ви знову викликали на збір низку новачків…
- Гірника Віталія Віценця та динамівця Кирила Петрова, який на попередній збір не приїхав через травму, ми добре знаємо за виступами на тріумфальному для нашої країни чемпіонаті Європи серед 19-річних у Донецьку та Маріуполі. Півзахисник Ігор Тищенко останнім часом постійно виходить в основному складі маріупольського «Іллічівця», забив кілька м’ячів у Прем’єр-лізі. За нападником одеського «Чорноморця» Олександром Якименком ми уважно стежили ще в молодіжній першості. А нещодавно зіграні матчі у вищому дивізіоні переконали нас в доцільності запрошення його до складу «молодіжки». Ми хочемо ближче познайомитися з цими футболістами, побачити їх у взаємодії з більш досвідченими гравцями збірної. Ви ж знаєте мій принцип: селекція триває завжди! Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Павел ЯКОВЕНКО: "Задача одна - победить""