![Відкритий лист Президента ПФЛ Святослава Сироти міському голові Тернополя, головам Тернопольської ОДА і облради](http://www.pfl.com.ua/images/doc/090929123845_1.jpg )
Інформую вас, що 3 вересня 2009 року Дисциплінарний комітет ПФЛ розглянув питання «Про ситуацію, що склалася у ФК «Нива» Тернопіль з проблем діяльності та виконання регламентних і статутних норм».
Дисциплінарним комітетом ПФЛ встановлено, що ФК «Нива» Тернопіль, грубо порушуючи статутні і регламентні норми, не виконує рішення Органів управління та Дисциплінарного органу ПФЛ, своєчасно не сплачує внески та інші платежі у встановленому порядку.
Останнім часом, до ПФЛ надходять масові звернення футболістів щодо невиконання ФК «Нива» Тернопіль зобов’язань за контрактами. Клуб тривалий час не погашає заборгованість перед футболістами.
Так, ФК «Нива» Тернопіль не реагує на заяви, які надійшли від футболістів В. Первака, М. Нікитського, В. Лукашука, О. Теплого та В. Поліванова, не виконує тривалий час гарантійні зобов’язання перед колишнім футболістом Д. Саркісом та не проводить компенсаційних розрахунків з ФК «Металург» Донецьк за підготовку футболіста Ю. Путраша. Клубом надана квитанція № 199 від 21 серпня 2009 року щодо перерахування на р/р ПФЛ другої частини заявкового внеску у сумі 185 тис. грн. Однак кошти на р/р ПФЛ досі не надійшли.
Розглянувши та обговоривши питання по суті, керуючись
пунктом 2 статті 25 Статуту ПФЛ, пунктом 2 статті 4, пунктом 2 статті 11, пунктом 2 статті 51, пунктом 1.3. статті 53, пунктом 1 статті 54, статтею 78 Дисциплінарних правил ФФУ
метою вивчення ситуації, що склалася у ФК «Нива» Тернопіль,
.
Комісією проведено перевірку ФК «Нива» Тернопіль та
:
25 вересня
розглянувши питання «Про висновки комісії, створеної за рішенням Дисциплінарного комітету ПФЛ щодо ситуації, що склалася у клубі «Нива» Тернопіль»,
за несплату другої частини заявкового внеску на участь у змаганнях сезону 2009/2010 р. у сумі 185 000 гривень. Центральна Рада встановила
.
Також, Центральна Рада доручила мені організувати у м. Тернопіль зустріч з представниками обласної, міської влади та обласної держадміністрації.
Мета зустрічі – знайти шляхи і механізми оздоровлення ситуації та врятувати «Ниву» – єдиний професіональний футбольний клуб області.
Якщо цю проблему буде неможливо вирішити, а ФК «Нива» Тернопіль не зможе підтвердити своє існування, як юридична особа, розглянути питання щодо
.
Звертаюся до вас з проханням організувати офіційний «круглий стіл» за вашою участю, а також за участю засновників ТОВ «Тернопільський футбольний клуб «Нива» Рубая С. Б. та Садовського О. Г.
Зважаючи на те, що проблема потребує термінового вирішення, прошу узгодити дату засідання із запропонованими мною учасниками. Зі свого боку, я готовий зустрітися у будь-який час, що буде визначений учасниками та прикласти максимум зусиль для досягнення основної мети – нормального функціонування ФК «Нива» Тернопіль.
Сподіваюсь, спільними зусиллями мі знайдемо вихід з цієї ситуації, і ФК «Нива» продовжить дарувати радість вболівальникам Тернопільщини.
Источник: Професіональна футбольна ліга України | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Відкритий лист Президента ПФЛ Святослава Сироти міському голові Тернополя, головам Тернопольської ОДА і облради"