З метою організованого проведення цьогорічної осені звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки, та черговий призов на строкову військову службу у Збройних Силах України впроваджено систему соціально-психологічного забезпечення, військово-патріотичного, культурно-виховного та духовного супроводу виконання цих важливих завдань. Повідомляє прес-служба Мінобопрони.
Необхідно зазначити, що цьогорічна осіння призовна кампанія та звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки служби, проходять у період, коли у Збройних Сил України проводиться низка заходів військово-патріотичного виховання в рамках відзначення 65-річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників.
Так, минулими вихідними в окремому Новоросійсько-Київському полку Президента України, яким командує полковник Віктор Плахтій, відбулися урочистості з вшанування кращих військовослужбовців-строковиків, які звільняються у запас, зустрічі з батьками військовослужбовців, екскурсії особового складу до Меморіального комплексу “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр”.
Вже традиційно, структурами виховної та соціально-психологічної роботи полку було організовано культпоходи військовослужбовців батальйону Почесної Варти полку до духовних й святих місць Українського народу.
Зокрема, військовослужбовці, які протягом служби забезпечували військові ритуали під час заходів за участю керівництва держави, Міністерства оборони та Збройних Сил України, мали змогу зробити на пам’ять світлини визначних історичних місць воєнної звитяги, українського державотворення та духовних святинь нашої нації.
Також військовослужбовці окремого Новоросійсько-Київського полку Президента України, які звільняються у запас, висадили чергову кількість дерев на “Алеї військової звитяги”, закладеної на території частини.
Зі своїм останнім концертом перед однополчанами виступила вокально-інструментальна група “Камуфляж”, якою керує солдат Антон Кандакчян і який після звільнення у запас продовжить навчання на третьому курсі державного університету інформаційно-телекомунікаційних технологій.
- Мої товариші по вокально-інструментальній групі солдати Олександр Сас, Ігор Бондарчук, Роман Авраменко, Сергій Масляний, Євгеній Непийвода також мають намір навчатися у вишах України й продовжити службу у спеціальних підрозділах інших силових структур нашої держави. А справу “музики” продовжать наші друзі – солдати Владислав Мороз, Денис Лисовський та Володимир Крочак, які ще залишаються у бойовому строю полку, – зазначив солдат Антон Кандакчян.
У той же час, командування та офіцерський склад полку досить ретельно готуються до прийому молодого поповнення.
За словами заступника командира полку з виховної роботи підполковника Андрія Овсяннікова, вся військова інфраструктура полку готова до прийому молодих солдат. Для громадян України які будуть призвані на строкову військову службу до Збройних Сил України й пройдуть жорстку систему відбору для служби в окремому полку Президента України вжито всіх необхідних заходів щодо всебічного забезпечення їх службової діяльності.
– В полку створено чітку систему вивчення морально-психологічних якостей молодого поповнення та адаптації молодих воїнів до умов проходження військової служби, - зазначив підполковник Андрій Овсянніков.
Керівним складом полку, додав він, також з метою якнайшвидшої адаптації молодих воїнів до умов військової служби, організовано постійну співпрацю з Організацією солдатських матерів України, яку очолює Валентина Артамонова, душпастирську опіку з боку співробітника синодального відділу Української Православної Церкви отця Віктора та працівника Об’єднання християн-військовослужбовців України, полковника запасу Валентина Кореневича.
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Збройних Силах України впроваджено систему супроводу процесу звільнення в запас військовослужбовців та чергового призову на строкову військову службу"