– На сьогодні всі ДНЗ міста вже мають модеми і ми очікуємо, коли «Укртелеком» безкоштовно підключить їх до Інтернету, – розповідає начальник відділу загальної середньої освіти ВМР Юрій Єрмаков. – Домовленість між міськвиконкомом і «Укртелекомом» вже є. Другим кроком буде запровадження у дитсадках системи електронного документообігу і створення власних веб-сторінок.
На цих сторінках батьки зможуть ознайомитись із ДНЗ перш ніж віддати туди свою дитину, отримати в режимі запитання-відповідь всю необхідну інформацію про дошкільний заклад. Нині такі веб-сторінки існують в дошкільному навчальному закладі №1 «Слов’яночка» slovyanochka.at.ua і ДНЗ №17 «Колосок» sadik.org.ua. За словами керівника першого дитсадка Валентини Виговської, сайт закладу оновлюється щомісяця, на ньому розміщуються новини і поради, що дуже корисно для батьків і вихователів. Крім того, за допомогою сайту про дитячий садочок вже знають далеко за межами Вінниці, зокрема у дошкільних навчальних закладах Кіровограда, Донецька та Миколаєва, і позитивно оцінюють досвід вінничан у цьому напрямку. Модерують сайт самі працівники садочків. На сайті ДНЗ «Колосок», окрім детальної інформації про садочок, розміщені авторські розробки, дидактичні матеріали, приклади та сценарії занять для дитячих садочків, матеріали, які стануть у нагоді вихователям та організаторам навчання і виховання дітей дошкільного віку.
Програмне забезпечення для створення сайтів у вінницьких дитсадках розробила місцева Фізико-математична гімназія №17. Тепер справа за фінансуванням для втілення проекту.
– В 2009 році кошти на створення таких веб-сторінок передбачені не були, – каже заступник начальника міського управління освіти з економічних питань Наталя Мазур. – А на 2010 рік такі гроші закласти у бюджет ми плануємо, але все залежить від його можливостей. Втім, левова частка витрат на це буде за рахунок спонсорських коштів.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
У ВІННИЦЬКИХ ДИТСАДКАХ СТВОРЯТЬ ІНТЕРНЕТ-СТОРІНКИ. Вінниця активними темпами наближається до суцільної інтернетизації дитсадків
"