- В Немирові знайшли пекельну машинку! Невже вона чекала на Юлю?, — така сенсаційна новина розлетілась областю минулого вівторка після відльоту прем'єр-міністр до Києва.
Нагадаємо, що попередньо Юлія Тимошенко мала відвідати Гайсин, Немирів та Вінницю, але буквально за лічені години до її візиту програму перебування на Вінниччині було скорочено і до горілчаної столиці Поділля гостю не повезли…
- Наші працівники справді виявили у приватному будинку вибуховий пристрій — порох, запали, батарейки крони!, — прокоментував цю новину начальник ГУМВС Вінниччини генерал Василь Поліщук. — І він дуже схожий до того, яким колись підривали маршрутні таксі. Тому для експертизи були викликані фахівці із Києва, які не підривали його, а зі всіма засобами безпеки розібрали пристрій на дрібні деталі. Нині ця небезпечна знахідка знаходиться в столиці на експертизі. А по факту затримано двох чоловіків — місцевих мешканців, один із яких колишній прапорщик. Для чого їм була ця «бомба» нині встановлюється, але до візиту прем'єр міністра цей випадок не має жодного відношення.
Скажу більше, це помешкання відпрацьовувалось у зв'язку із нанесенням тяжких тілесних ушкоджень і під час огляду будинку в Немирові було знайдено той самий пристрій. А чому Тимошенко не поїхала в Немирів краще знає її протокольна служба та охорона.
І керівництво вінницького БЮТу так само відкидає зв'язок між вибуховою знахідкою та змінами в маршруті Тимошенко:
- В Немирів Юлія Володимирівна не поїхала через брак часу, а не через бомбу!, — заявила голова вінницького міського осередку ВО «Батьківщина», депутат обласної ради Людмила Щербаківська. — Бо той пристрій знайшли за кілька днів до її приїзду, а програму міняли буквально ввечері перед прильотом.
А ще місцевий владний бомонд жваво обговорює інший випадок — падіння стільця під одним із обласних начальників в залі наради з Тимошенко в Гайсині. Одні, кажуть, що цей казус стався через надмірне хвилювання вінницького посадовця. Інші впевнені, що це погана прикмета стосовно його майбутнього кар'єри.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ПЕРЕД ВІЗИТОМ ТИМОШЕНКО В НЕМИРОВІ ЗНАЙШЛИ БОМБУ?
"