Колонка оглядача
Віталію Кличку в Лос-Анджелесі перемагати легко. А як нам, уболівальникам, доводиться? У восьмому раунді Кріс Арреола зібрав усі свої м’язи до жилочки і пішов у атаку, наче в голлівудському бойовику. Українцю Віталію, натренованому у спарингу з Леонідом Черновецьким, їхній Голлівуд – до лампочки. Але українці у ті хвилини хапалися за валідол. Навіть Юлія Тимошенко (якщо, звісно, правду каже) о п’ятій ранку не спала, а дивилась бій і вчилася перемагати. Мабуть, замість Кріса уявляла Віктора Федоровича і – бац, хрусь, правим аперкотом відправляла його в… опозицію.
Українці, коли не сваряться, а об’єднуються, здобувають перемогу. Братам Кличкам нічого ділити, їм славу примножувати. Коріння їхнього козацького роду, нагадую, з Черкащини походить. А на Звенигородщині, в невеличкому селищі з дивною назвою Шампанія, живуть брати Бойки – Олег і Руслан, які ще у 1990 році оголосили бій бідності і успішно перемагають. Який бізнес на хуторі? Фірма "Шампаньтранс" возить туристів п’ятизірковими (рівень комфорту) автобусами по всьому світу. 34 робочі місця дає фірма. Брати гамселять кляту кризу так, що та чкурнула з хутора світ за очі.
Не дивно, що у світі розпочалися вибори. Якщо у вас є знайомі члени Соцпартії, привітайте їх із перемогою на виборах… у Португалії. В Україні соціалістам на виборах нічого не світить. З ними вже не хоче обніматися головний комуніст Петро Симоненко. Цілується він виключно з російським комуністом Геннадієм Зюгановим та з молодою дружиною Оксаною (нарешті зареєстрував шлюб). В Німеччині на виборах перемогли консерватори з лібералами на чолі з Ангелою Меркель. Добре, що її привітав кандидат в президенти Сергій Тігіпко, а то наші журналісти плуталися, до якої ідеології він приб’ється, і називали кандидата просто – український мачо.
Поки вони вітають, вона – працює. Допрацювалась до того, що борги по Пенсійному фонду рекордно ростуть (на Черкащині флагман по боргам – багатостраждальний завод "Фотоприлад"), заборгованість із заробітної плати збільшилась у кожній області. В Черкасах утворились мобільні мітингові групи громадян, що переміщуються від судів і прокуратур до центральної площі. Це – обдурені вкладники кредитних спілок "Капітал", "Добрі гроші", "Імперія", "Федерація"… Десятки тисяч обдурених людей готові влаштувати такий Майдан! Нещодавно з керівниками кредитних спілок зустрічались губернатор, головний міліціянт і головний службовець безпеки України в Черкаській області. Не думаю, що розмова велася "в дружній невимушеній атмосфері". Швидше, дехто виходив із зали, як Арреола з рингу, сплакнувши.
Пасічники України привезли із Франції офіційний титул меду – найкращий у світі гречаний мед. Через чотири роки такий же Міжнародний конгрес пасічників пройде у Києві. Набираєте в ложку гречаного меду, обов’язково згадайте, що це – найкращий у світі нектар. Ні американці, ні росіяни, ні турки такої смакоти і не куштували. Якби ще й політики не метушилися зі своїми ложками дьогтю…
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Український бокс і мед – найкращі. Політики – найгірші"