![Теплопостачальні підприємства міста до роботи взимку готові](http://www.vmr.gov.ua/Pictures/DPages/news/KP633765462.jpg)
Підприємства теплової енергетики Вінниці до опалювального сезону вже підготувались, провівши за власний кошт планові ремонти котелень, теплових мереж, центральних та індивідуальних теплових пунктів.
Зокрема, комунальним підприємством „Вінницяміськтеплоенерго" проведено капітальний ремонт обладнання 3-х котелень на суму 1,03 млн. грн.; теплових мереж із застосуванням попередньо ізольованих труб протяжністю 1,8 км на суму 1,49 млн. грн. Завершено також поточні ремонти 42 котелень та 109 котлів, а також 65 центральних та індивідуальних теплових пунктів. Додатково влаштовано 8 індивідуальних теплових пунктів. Окрім того, підприємством проведено оптимізацію системи теплопостачання за рахунок влаштування перемичок між котельнями: Пирогова, 107 - Пирогова, 131; Баженова, 15 - Москаленко, 44; КВГМ-50 - Збишко, 5; Тарногродського, 9 - Київська, 106 та консервації котелень по вул. Пирогова, 107, Збишко, 5, Київська, 106. На даний час ремонтними бригадами „Вінницяміськтеплоенерго" проводяться роботи по заміні теплових мереж по вул. Литвиненко, 40 та вул. Станіславського.
Підприємством „Вінницькі теплові мережі " в рамках підготовки до опалювального сезону замінено тепломереж протяжністю 0,6 км, проведено ремонт 3-х котелень та поточний ремонт 8-ми котельних установок на суму 1,9 млн. грн.; завершено поточний ремонт 59 центральних та індивідуальних теплових пунктів. На даний час, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.09.09р. №1076-р розпочато процедуру передачі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Вінницькі теплові мережі» у власність територіальної громади м. Вінниці. «Сьогодні прийнято надзвичайно важливе рішення для системи теплозабезпечення міста Вінниці - це питання об'єднання потужностей 2 підприємств: «Вінницьких теплових мереж» і «Вінницяміськтеплоенерго». Це дає можливість в майбутньому оптимізувати всю систему теплопостачання міста Вінниці. - переконаний міський голова Володимир Гройсман. - Ми створимо потужну модель теплозабезпечення міста Вінниці, при чому вона буде уніфікованою. В її основі буде лежати енергоефективність, зменшення споживання, зважена тарифна політика, та безпосередньо розвиток наших підприємств теплоенергетики як цілісної системи.»
Підприємство ДП Теплокомуненерго"Маяк" також проведено ремонти котлів та замінено 0,3 км теплових мереж із застосуванням сучасних матеріалів.
Проведено ремонт обладнання 13 центральних та індивідуальних теплових пунктів. У даний час проводиться поточний ремонт ЦТП по вул. Келецька,132.
Комунальним підприємством «Вінницяоблводоканал» у міжсезонний період було здійснено заміну аварійних водопровідних мереж протяжністю 1,25 км на суму 570,5 тис. грн..; замінено каналізаційних мереж протяжністю 0,6 км на 1,18 млн. грн.; відремонтовано 19 насосних агрегатів на каналізаційних насосних станціях та 39 насосних агрегатів на водопровідних насосних станціях; проведено також ремонт 78 водорозбірних колонок.
«Я вдячний керівникам підприємств за проведену роботу - попрацювали серйозно і відповідально. Обсяг робіт, не зважаючи на складні умови цього року, - досить значний. Це дає нам можливість говорити про те, що ми абсолютно спокійно можемо входити в опалювальний сезон. - відзначає Володимир Гройсман. - Ми далі сьогодні працюємо над лімітами на газ. Я переконаний у тому, що питання постачання газу на місто Вінницю в цьому сезоні буде забезпечено ритмічно.»
Управління у справах ЗМІ та зв'язків
з громадськістю міської ради
т. 59-50-66, 59-53-10, 59-51-85
Источник: Офіційний сайт Вінницької міської ради | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Теплопостачальні підприємства міста до роботи взимку готові"