Вже два тижні швидким темпом йдуть підготовчі роботи до будівництва центральної частини торгово-сервісного комплексу “Пасаж”, більше відомого під народною назвою “Лісопарк”. Причому, судячи із залитих фундаментів, проект ринку вже змінений – круглого павільйону, як передбачалось раніше, всередині не буде!
Натомість всі торговельні площі будуть, скоріш за все, розділені на секції. Але не ці деталі майбутнього ринку сьогодні хвилюють десятки тисяч мешканців Вишеньки та селян із приміських сіл. Чи будуть на пасажному “Лісопарку” безкоштовні місця для дачників, фермерів та, мовою одного відомого мера, “дорогих бабусь”?
– Якщо це буде черговий хлів – китайська стіна в мініатюрі, то ми проти, – заявили мешканці сусідніх до новобудови багатоповерхівок. – Бо на місці робіт не вивішений навіть проект чи ескіз, як це передбачено Вінницькою міськрадою. Так само не зрозуміло, що буде з фактично знесеною трамвайною зупинкою “Лісопарк” і проходами до неї? Ми намагались хоч щось дізнатись у будівельників та виконроба, але вони кивають на власників ринку і заборону давати будь-які коментарі щодо будівництва. Тому просимо газету розібратись, що ж насправді будують Моргунови на місці колишнього ринку!
– Проект змінений, бо посередині справді необхідно дати місця для торгівлі селянам, – коментує ситуацію навколо майбутнього ринку секретар Вінницької міськради Сергій Моргунов. – Чесно кажучи, я не дуже хотів би влазити у справи господарюючих там підприємців, бо займаюсь виключно справами міськради. Але якщо в такі важкі економічні часи прийняте рішення добудувати комплекс, то місця там будуть для всіх і, перш за все, для простих селян. Дату здачі об’єкту я назвати не готовий – все залежатиме від будівельників та погоди...
Але як розділятиме адміністрація ринку самогонників з перекупниками від селян для надання останнім безкоштовних місць?
– Центральна частина “Пасажу” справді видозмінена – для збільшення місць під торгівлю, – заявив 22 вересня мер Вінниці. – Але роботи тільки розпочались і лише по завершенні ми визначимо ліміт пільгових місць... Це питання я тримаю на особистому контролі, бо після знесення вуличної торгівлі не лише ваша газета отримувала десятки листів, скарг і побажань щодо відновлення нормальної торгівлі на “Лісопарку”. Тепер разом чекаємо його відкриття.
Також коли верстався номер стало відомо, що на новому ринку, скоріш за все, буде відкритий опорний пункт міліції для забезпечення громадського порядку та дієвої протидії самогонникам у цьому мікрорайоні.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"ЛІСОПАРК" ВЖЕ БУДУЮТЬ, але чи пустять на цей ринок Моргунови селян?
"