Весіллям сезону і водночас головною світською подією осені стала минула субота – день одруження сина губернатора Андрія Домбровського і розкішної білявки Альони Хвостик.
Гуляли на святі 300 запрошених вже за традицією у «Дубовому гаю», куди 19-го вересня прибув практично весь бомонд Вінниччини, найближчі родичі подружжя Домбровських і ціла обойма столичних VIP-ів на чолі із веселим тамадою Богданом Бенюком. А як гриміло губернаторське весілля, хто і що дарував молодим та в чому був одягнутий — треба було бачити… Бо такої кількості крутих авто, гарних жінок, діамантових прикрас і черги з конвертами в руках з одних лише мільйонерів на цій галявині не було вже три роки… від дня весілля доньки Домбровських Тетяни у вересні 2006-го…
- Що подарую молодим? Заходьте на весілля – побачите! — дипломатично жартував Олександр Георгійович, зустрічаючи перших гостей. І рівно за годину до початку урочистостей – о 2-й дня наворочені лімузини і джипи з місцевими та київськими номерами почали прибувати до «Дубового гаю». А першими приїхали з Києва привітати Вінницького губернатора Людмила Супрун із чоловіком, народний депутат від Вінниччини Степан Глусь із дружиною…
За ними прибула головний санітарний лікар області Валентина Зайцева і пішло-поїхало… — заступники, начальники управлінь, генералітет, бізнесмени, депутати, мер Вінниці, голова облради… А коли до білої доріжки перед рестораном прибули найближчі родичі – батьки нареченої, батько губернатора і завідуюча РАГСом Галина Левицька, то стало зрозуміло, що весілля стартує з хвилини на хвилину. Але які приємні сюрпризи для гостей та молодят приготували зірковий тамада та ціла бригада шоуменів?
- Наречену вкрали? — розігрівав публіку під час прибуття молодого Богдан Бенюк. — Чи вона під охороною ангелів?
Але коли на місце розпису примчала казкова карета з Альоною в компанії семи ангелочків, гості ахнули від несподіванки, а одна бабуся аж заплакала від радості… Бо поки червоні пелюстки з маленьких ручок падали на білий килим, кожна з присутніх жінок, мабуть, знову уявляла себе нареченою… Усіх захопила сукня молодої, пошита весільним салоном «Єва».
І вже коли на весільний рушник запросили батьків молодих, через хвилювання ведучої стався незапланований сюрприз, що розвеселив усе весілля – до розпису буквально на мить запросили... Олександра Домбровського. Цей жарт не тільки розвеселив, а і зняв певну напругу перед урочистою обіцянкою Андрія та Альони бути завжди разом на життєвому шляху… І коли молоді Домбровські вже випили по келиху шампанського і почали приймати привітання, тамада з подарунками філігранно обіграв вже дівоче прізвище нареченої:
- Будьте щасливі! Любіть, кохайтесь! Дай вам Бог семеро дітей як ангелів на вашому весіллі! Хвостиком один за одним ходіть! — бажав Богдан Бенюк. — Тому одразу займіться справою, а не рахуйте гроші весільної ночі.
І коли до молодят вишикувалась небачена черга з 300 гостей з букетами і подарунками, ми запитали у відомих вінничан про нинішню моду на весільні презенти:
- Я Андрію як голові родини вручу конверт, а дружина підготувала свій подарунок по жіночій лінії, — зізнався голова обласної ради Григорій Заболотний.
- У конверті гроші. Вічнозелені! Але не долари, а євро! — визнав один із районних начальників.
- Колись молодим, особливо в селі та у часи тотального дефіциту несли килими, ковдри, телевізори і сервізи, нині – переважно гроші! — не приховував Юрій Іванович Іванов. – Бо найближчі люди на такий день готують по можливості, як подарунок, квартиру, будинок, авто чи путівку на курорт. А ми даруємо гроші, аби молоді самі визначились і купили найнеобхідніше для свого дому та побуту.
Водночас заслужений тамада України Богдан Бенюк під час короткої перерви розповів:
- Працюю без гонорару, бо Саша та Іра мої давні друзі! Тому на весіллі, де більшість гостей добре знають один одного, буде весело – гарантую! І на другий день, якщо ніхто сьогодні в морду не дасть, маю бути у «Казці» на «дурному весіллі»… Але туди на веселий маскарад запрошені лише найближчі друзі та родичі…
Про решту подробиць цього подільського весілля №1 – батьківські подарунки, грандіозний салют та шанси губернатора стати найближчим часом дідусем — вся Вінниця та область говорили уже після «казкової» неділі…
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
НАРЕЧЕНУ СИНА ГУБЕРНАТОРА ОХОРОНЯЛИ СІМ АНГЕЛІВ. Обойма київських VIPів та весь місцевий бомонд розділили свято Домбровських і Хвостиків
"