У дитинстві він сидів на колінах у Сталіна. Пізніше здоровався за руку з Мао Цзедуном і Фіделем Кастро. А Сальвадор Далі не приховував свого захвату від «па» цього славетного танцюриста. Якщо хтось не здогадався, то це «родзинки» з біографії Григорія Чапкіса.
Але сьогодні ми хочемо ближче познайомити читачів не з цим «приборкувачем» танцполу і заслуженим артистом України, а жінкою, яка чомусь залишається у тіні мега-популярності свого чоловіка. Алла Чапкіс погодилась на відверте інтерв’ю під час їхнього з Григорієм Миколайовичем візиту на День міста Вінниці.
– Раді бачити вас на Поділлі. Як настрій?
– Я вперше у Вінниці, але вже закохалась у місто. Емоції переповнюють, давненько вже так не відпочивала морально. Озирніться навкруги: люди посміхаються і випромінюють щастя. Найголовніше – радість не штучна, таке неможливо підробити. А ще маю визнати, що Вінниця на вірному шляху до євростандартів. Чистенько, ремонтують дороги, реставрують будівлі. Ніби криза оминула вас. Повірте, я об’їздила чи не всю Україну і Європу, тому мене важко чимось здивувати. Але вінничани це зуміли.
– Важко бути дружиною кумира мільйонів?
– Зовсім ні. Єдиний дискомфорт – інколи почуваюсь трохи незручно, коли супроводжую чоловіка на якісь заходи, а папараці та прихильники, наче тінь, слідують за нами. Але і до цього з часом звикаєш. Головне, що я довіряю Григорію і дуже кохаю його.
– Скільки років ви одружені?
– Я третя і, повірте, остання дружина у житті Чапкіса (сміється – авт.). Слава Богу, ось уже 20 років ми разом пліч-о-пліч, незважаючи на всі негаразди, осуди і навіть заздрощі.
– Яка у вас різниця у віці?
– Якщо дивитись у паспорт, то я на 22 роки молодша за Григорія. Але спитайте у будь-кого з нашого оточення і всі в один голос підтвердять, що душею йому все ще 19. Інколи мені здається, що це я набагато старша за чоловіка. Та й зовні він чудово виглядає (тут згодні на всі 100%, бо 79 років (!!!) такому «живчику», як Чапкіс, ніколи не даси – авт.).
– Пам’ятаєте ваше весілля?
– Звичайно, ніби це було вчора. Одружились ми у 90-х. «Нерушимий» Союз розвалився і перетворився на країну дефіциту, дістати щось – нереально. Гостей було стільки, що на пальцях порахуєш. Найближчі друзі. Та попри все, ми були щасливі, бо разом. Жодного разу не пошкодувала, що поєднала свою долю з цією людиною. Переконана, нас звели небеса.
– Ревнуєте Григорія Миколайовича до фанаток?
– Як можна ревнувати праву руку до лівої?! Я прекрасно розумію, що мій чоловік – людина публічна, і це нормально, що ним захоплюються і зовсім юні дівчатка, і старші жінки. Але обрав він все ж таки мене і єдиній відкрив усі свої грані.
– Алло Борисівно, ви танцюєте?
– Ні. І навіть не співаю, хоча ім’я і по батькові, бачите, маю, як у самої Примадонни. Кілька разів брала приватні уроки у чоловіка, але танці – це не моя стихія. От в молодості займалась спортом.
– Ким працюєте?
– Я начальник навчально-методичного відділу в Київському національному авіаційному університеті. Між іншим, кандидат економічних наук і доцент. Григорій часто зізнавався журналістам, що раніше остерігався розумних жінок, але у мені цю рису більш за все цінує.
Під час інтерв’ю у двох кроках від нас з Аллою Борисівною пан Чапкіс пристрасно «зажимав» молоденьких фанаток і позував перед об’єктивами фотокамер. Споглядаючи усю цю «ідилію», його дружина лише загадково посміхалась. Через п’ять хвилин він і не згадає їхніх імен, а «Алла» викарбувано у серці метра...
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"Я ТРЕТЯ І, ПОВІРТЕ, ОСТАННЯ КОХАНА ЖІНКА ЧАПКІСА!" - переконувала нашого кореспондента дружина метра танцполу Алла Борисівна, кандидат економічних наук і доцент Авіаційного університету
"