Цього молодого та енергійного чоловіка (для друзів він Сан Санич – прим. автора ) знають на Вінниччині як лікаря, успішного керівника Немирівського санаторію «Авангард» і водночас голову «бютівської» фракції в обласній раді – депутата Олександра Олександровича Галаченка. А останніми днями його прізвище на вустах всього курортного Хмільника.
Адже саме 41-річному Заслуженому лікарю України, кандидату медичних наук, головному лікарю з Немирова відтепер доручено керувати не тільки однойменним клінічним санаторієм-флагманом, але й усіма профспілковими санаторіями Вінницької та Хмельницької областей.
– Олександр Олександрович, як ви стали лікарем і кому завдячуєте своєю стрімкою кар'єрою?
– До 7-го класу, як всі, мріяв бути відомим спортсменом, музикантом, космонавтом, але бажання лікувати людей і вступити до одного з найкращих в країні Вінницького медінституту переважило. До того ж, я потомствений курортолог (батько близько 50-ти років працював у курортній системі). Всі успіхи дались наполегливою працею, цілеспрямованістю, щирістю стосунків у колективі, порядністю, вмінням працювати в команді. І, як говорив ще великий Мендєлєєв: «Нет без явно усиленного трудолюбия ни гениев, ни талантов». Перш за все, оцінюється твій професіоналізм, і тому студентом старанно вчився на невролога, пройшов усі сходинки кар'єрного зростання і тепер я в більшій мірі вже менеджер лікувального закладу. Спершу був рідний «Сокілець», згодом «Авангард» і ось «Хмільник».
– З яким настроєм ви прощались із колективом «Авангарду» та рідним Немировом?
– Чесно кажучи, після майже 6-ти років роботи із цими чудовими людьми я не втримався – пустив скупу чоловічу сльозу! Бо стільки разом було досягнуто, реалізовано! Переважно це були успіхи та перемоги, про які згадували в душевній компанії під час прощання. Ми відверто подивились один одному в вічі. Так вже сталось, що я несподівано отримав пропозицію очолити санаторій «Хмільник» і немирівчани бажали нам з дружиною лише успіхів на новому місці роботи.
– Що новий головлікар «Хмільника» змінить у санаторії найближчим часом та чи подорожчають путівки?
– Мій попередник Петро Васильович Думін сформував високопрофесійний колектив, зробив дуже багато для «Хмільника» та системи в цілому, і ці надбання та традиції будуть продовжені. А ще я маю намір обов'язково здійснити якісний крок вперед – збудувати на території басейн із надсучасним СПА-центром, роботи над яким вже розпочаті. Кошти на цей проект ми маємо заробити самі, бо розраховувати на допомогу згори в умовах кризи не доводиться. Планую також подальший брендінг марки «Клінічний санаторій «Хмільник» не тільки на теренах України, але і за її межами, впровадження у лікувальний процес інноваційних медичних технологій, підвищення рівня сервісного обслуговування пацієнтів тощо. Загалом в мене вже окреслена програма комплексного розвитку санаторію на найближчі роки.
Стосовно путівок, то з нового року ціни на них дещо зростуть, перш за все, через підвищення тарифів на газ для підприємств. Яким буде цей відсоток росту – казати рано, але потрібно розуміти: санаторій отримує енергоносії за такими самими цінами, як і промислові підприємства без будь-яких преференцій.
Тому якби парламент нарешті запровадив певні пільги для лікувальних закладів, наприклад, звільнення від ПДВ – путівки були б більш доступні.
Але, на жаль, досі у Верховній Раді через постійні чвари, блокування та зіткнення не знайшлось 5-ти хвилин для результативного голосування навіть по доленосному для Хмільника та усіх його санаторіїв законопроекту щодо курортополісу.
– Під час вашої роботи в «Авангарді» Юлія Тимошенко зупинялась на відпочинок у Немирові. Тепер вона приїде до Хмільника (попередньо відомо, що Юлія Тимошенко завітає до Вінниці 22 вересня)?
– Я думаю, відкрити свої двері для такої жінки, прем'єра та лідера України – честь для кожного санаторію. Тому якщо відкинути всю політику і говорити суто про людські стосунки, то для «Хмільника», як і для «Авангарду», візит Юлії Володимирівни – це найкраща реклама.
– Із головною своєю жінкою – дружиною ви познайомились в університеті, бібліотеці чи на танцях?
– Це історія справді великого кохання. Вчились паралельно в аспірантурі, разом дружно йдемо по життю, підтримуємо один одного, виховуємо доньку.
– Це правда, що головний лікар «Хмільника» мешкає в найманій квартирі?
– Так, бо переїзд з Немирова стався несподівано, і досі ми з дружиною не перевезли сюди всі свої домашні речі. Тому для мінімального комфорту підшукали тимчасове помешкання. На якісь подарунки долі – отримання безкоштовного житла – ми не сподіваємось і з часом будемо планувати власне житло в Хмільнику.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ОЛЕКСАНДР ГАЛАЧЕНКО ОЧОЛИВ "ХМІЛЬНИК". Він змінив Петра Думіна, який трагічно загинув у ДТП
"