Про це повідомили правоохоронці на пресконференції для журналістів. Добрий «улов» хабарників отримали в цьому році міліціонери Вінницького УБОЗу.
В числі затриманих – голова однієї із районних адміністрацій області. - За сприяння у виділенні приватному підприємцю земельної ділянки для садівництва він вимагав і отримав хабар в сумі 230 тисяч гривень.
Високопосадовця затримали на гарячому, прямо в його робочому кабінеті, – розповідає заступник начальника управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ МВС України у Вінницькій області Руслан Стойко. – Затримано і його спільника – начальника управління земельних ресурсів тієї ж РДА. Він отримав хабар більше 100 тисяч гривень. Це непоодинокі випадки. Так на суму більше 11 мільйонів гривень обікрав місцеву громаду суддя одного із міст Вінниччини. Зловмисник виносив незаконні рішення,підробляв документи про відчудження земельних ділянок з власності громади третім особам. Затримано і злодіїв-посадовців, які поцупили державні гроші. Зокрема це керівники однієї із сільських рад Могилів-Подільского району.
Вони добре нагріли руки, підробивши акти виконаних робіт, і таким чином привласнивши 136 тисяч гривень, виділених з держбюджету на подолання наслідків минулорічного стихійного лиха. Дещо перегнали їх посадовці Вишенської сільради Хмільницького району.
Ті привласнили 1,2 мільйона бюджетних коштів, які призначались на будівництво до села підводного газогону. Всього за 8 місяців поточного року вінницьким УБОЗом викрито 690 економічних злочинів, вчинених в різних сферах суспільного життя. З них 124 скоєно представниками влади різних рівнів і контролюючих органів, в тому числі податківцями, митниками, екологами й іншими.
На любителів чужих грошей чекає суворе покарання від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ГОЛОВА РДА ВЗЯВ ХАБАР - 230000. Суддя обікрав громаду на 11 мільйонів…
"