Кривава трагедія сталась світлого сонячного ранку минулої суботи на перехресті автодоріг Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка та Любар-Хмільник-Нова Ушиця біля села Дяківці Літинського району.
З боку Хмільника до перехрестя їхав «Опель» із жителями Київщини, а у цей же час головною дорогою на Хмельницький прямував «Сітроен» із громадянами Німеччини, які повертались з відпочинку. За попередніми даними УДАІ ГУМВС області, саме 30-річний водій «Опеля», тренер футбольної команди «Динамо», виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав перевагу в русі та зіткнувся з «Сітроеном». Після страшного удару обидві іномарки миттєво перетворились на металобрухт. «Сітроен» злетів на узбіччя дороги, засіявши трасу уламками та речами людей, а «Опель» пролетів через усю трасу, з’їхав на соєве поле і через сто метрів зупинився неподалік хреста пам’яті жертв попередніх аварій на цьому перехресті...
На місці пригоди загинули дві жінки — 68-річна громадянка Німеччини, жителька Берліна та 20-річна, студентка Київського національного університету технологій та дизайну. Травми різних ступенів важкості отримали водій «Опеля» та його сестра, жителі Київщини, і 73-річний пасажир-німець з «Сітроену», які були госпіталізовані до Літинської райлікарні. Постраждав також хлопчик з «Опеля», син однієї з потерпілих, якому немає і року від народження. Рятувальники МНС вилучали постраждалих з пошкоджених машин та прибирали рештки автомобілів з проїжджої частини. Подальші обставини та причини аварії з’ясовує слідство.
За словами головного лікаря Літинської центральної районної лікарні Іллі Сплавського, двоє потерпілих — громадянин Німеччини та житель Київщини — донині перебувають у медичному закладі. Стан обох чоловіків стабільно важкий. До речі, німець доволі добре розуміє українську та російську мови і визнає усю важкість ситуаці. А маленького хлопчика доправили до реанімаційного відділення обласної дитячої лікарні.
– На жаль, у нашому медичному закладі поки що не створене реанімаційне відділення, а є лише палата інтенсивної терапії. Будівництво ж реанімаційного відділення, як і інших корпусів лікарні, лише нещодавно розпочалось.
Обласне управління ДАІ вкотре звертається до усіх водіїв із проханням не порушувати правил дорожнього руху, бути вкрай уважними і обережними на дорогах області. Між тим, деякі дяківчани вважають однією з причин дорожніх трагедій на другому повороті на Хмільник розстріли часів Великої Вітчизняної. У часи війни неподалік перехрестя фашистами та їхніми поплічниками були замордовані тисячі невинних людей. Нині на перехресті з’явився хрест пам’яті, встановлений ентузіастами, а перехрестя освячували. Проте, як кажуть люди, неупокоєні душі тисяч невинно убієнних і досі блукають світом. І забирають за собою далі і далі людські життя.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЖИТТЯ НІМКЕНІ ТА КИЯНКИ ЗАБРАВ ДРУГИЙ ПОВОРОТ НА ХМІЛЬНИК. Тренер "Динамо" не впорався з керуванням
"