Вінницька фірма запропонувала свої послуги з захоронення відходів простроченої та зіпсованої продукції побутової хімії відомому світовому виробнику.
Необхідні роботи виконала двічі – 116 тонн зіпсованого, в тому числі хлоровмісного товару, два роки тому утилізовала на власному полігоні у селі Хоровиця Славутського району Хмельницької області, і 407 тонн у минулому році на власному полігоні у селі Демидівка Чечельницького району. За це отримала на свої рахунки близько 370 тисяч гривень. За документами усе чітко і зрозуміло, ніби ніяких проблем, зроблена важка і відповідальна справа. Однак лише на папері, а насправді...
Як повідомили у прес-групі управління СБУ в області, голови вищевказаних сільських рад з подивом вперше почули про начебто полігони фірми на своїх територіях від... оперативників спецслужби. Так само і в актах захоронення та виконання робіт були підроблені підписи посадовця обласної санепідемстанції, про що в самій обласній СЕС, звісно, і не здогадувались.
А замість необхідного члена комісії – інспектора з охорони навколишнього природного середовища – чомусь залучили представника національного центру поводження з небезпечними відходами Мінекології України. Однак цей представник на момент «захоронення» у центрі вже не працював.
Звісно, його підпис також був підроблений. Отже, оперативники обгрунтовано ставлять під сумнів сам факт захоронення понад півмільйона тонн зіпсованих та прострочених хімзасобів гігієни та косметики. Також з'ясовується, чи не був цей товар незаконно реалізований громадянам Вінниччини.
Адже областю ходять чутки, що в одному з населених пунктів, дійсно, нещодавно розпродували шампуні, мило, інші косметичні засоби ледь не задарма.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
КУДИ ДІЛИСЬ ПОНАД 500 ТОНН ЗІПСОВАНОЇ КОСМЕТИКИ?
"