Подробно
Ювілейна зустріч у "водному"Украина, Ровно и область | Местные новости | 18-09-2009 10:30 | Регiоальний портал - РIВНЕ > Вести от этого источника
Сьогодні у Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться ювілейна зустріч випускників першого рівненського набору студентів «водного». Серед них - відомі науковці й організатори водогосподарського комплексу Віктор Хорєв - колишній міністр України з меліорації та водного господарства, Віктор Дупляк - голова правління ВАТ «Укрводпроект», Леонід Калініченко - колишній ректор Інституту підвищення кваліфікації працівників галузі, Анатолій Якушев - директор інституту «Львівдіпроводгосп», Валерій Барсук - колишній начальник Волинського облводгоспу, Василь Троян - колишній начальник Рівненського облводгоспу, Микола Козішкурт - доцент кафедри гідромеліорацій НУВГП та інші, пише Рівне Вечірнє.Зустріч розпочнеться о 10-й годині в залі засідань головного корпусу НУВГП (Рівне, вул.Соборна,11) У вересні виповнюється 50 років з часу переведення Київського інституту інженерів водного господарства з Києва до Рівного, де він отримав нову назву - Український інститут інженерів водного господарства. Уряд прийняв рішення про переведення інституту , який готує кадри для галузі водного господарства, ближче до виробничих умов, зокрема, Полісся, яке особливо потребувало уваги меліораторів. У Рівне разом зі студентами, які виявили бажання продовжити навчання в Рівному, переїхала частина викладачів на чолі з ректором Костянтином Семеновим. Фактично ж осені у Рівному почалося створення нового навчального закладу, оскільки лабораторії, наукове обладнання, переважна більшість штатної професури залишилося в Києві. У вересні 1959 року відбувся перший «рівненський» набір студентів. Новий інститут розташувався в теперішньому головному корпусі НУВГП, будівля якого спершу споруджувалася для партійної школи, та в лабораторному корпусі (теперішній навчальний корпус №5), який будувався для профтехучилища. Студенти спершу проживали в приміщеннях, які інститут орендував. Перед керівництвом вищої школи постало складне завдання - формувати професорсько-викладацький склад, будувати навчальні корпуси , гуртожитки, навчальні і наукові лабораторії, оснастити іх необхідним обладнанням, розпочати підготовку наукових кадрів. Поставлені завдання, можна вважати, інститут в основному виконав за 20 років і взяв курс на розвиток навчального закладу, ведення важливої науково-дослідної тематики. Незабаром він став не лише головним навчальним закладом регіону, а й кузнею кадрів для галузі водного господарства країни. Про це повідомила Людмила Ступчук. Источник: Регiоальний портал - РIВНЕ | Прочитать на источнике Вести по теме
Як доглядати за вертикальними жалюзі?Украина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 14:41 | Преса Рівне > Вести от этого источника
Культиватор – непростий вибір для аграріївУкраина, Ровно и область | Местные новости | 17-07-2024 10:29 | Преса Рівне > Вести от этого источника
|
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаРовно |
Добавить комментарий к новости "Ювілейна зустріч у "водному""