Продовжуються звернення вінничан до нашої редакції з приводу відновлення сільськогосподарського ринку на «Лісопарку».
У повному складі звернулися до нас працівники бухгалтерії трамвайно-тролейбусного управління: «Для нас той ринок був як хліб насущний. Щодня ходили туди за свіжими продуктами. З тих пір, як його забрали, ми не те щоб голодні ходимо, але основного, найбільш корисного та вітамінного, додому вже не несемо». «В обідню перерву я вибігала на ринок за молочком. Йду додому — овочі підкупила. А тепер на той «Західний» ноги не доходять», — скаржиться Олена Довгалюк. Всього з ТТУ на захист селянського ринку відгукнулися 20 чоловік.
Також на підтримку «Лісопарку» продовжують надходити письмові звернення мешканців прилеглих до ринку вулиць. Ірина Несторенко, яка проживає за адресою 600-річчя, 70, принесла до редакції заповнені бланки з підписами своїх сусідів, родичів та знайомих. «Вишенька — це спальний район, тут обов'язково потрібний продуктовий ринок. Шмаття та інші речі виносьте хоч за місто. А те, що найбільш необхідне для людей, залиште поряд. Заперли цих селян в куток на «Західному», що й знайти важко. Якщо на «Лісопарку» брудно було, то більше прибиральників потрібно було найняти, а не ринок ліквідовувати. На мою думку, у Вінниці яскраво спостерігається пропольська політика губернатора. Але ми не Польща, не той рівень життя у людей. Для нас і з землі куплене добре. Овочі у землі виросли, то й що з того, що з землі продаються? А молоко, сир та сметана — в баночках, торбинках. Якщо порівняти базарне і те, що в супермаркетах, то невідомо ще, чим отруїтися можна!..» — обурюється Ірина. Загалом пані Ірина зібрала 22 підписи. «Я ще іншим людям такі бланки роздавала, в під'їздах розклеювала. Люди «за» селянський ринок. Але щоб чогось досягти, потрібно діяти організовано», — переконана жінка.
«Образили і нас, міських жителів, і наших годувальників — селян-роботяг. Ми дуже обурені таким ставленням місцевої влади до народу і просимо, вимагаємо повернути назад селянський ринок на «Лісопарку», — з листа мешканців будинку по 600-річчя, 32.
«Однією з причин, чому перенесли ринок, є торгівля горілкою, але ж і сьогодні ті ж торгаші сидять на площі біля «Пасажу», продовжують свою прибуткову справу. Каліці чи просто старій неповороткій людині до «Західного» не дійти. Метушливий натовп, багато транспорту — там же вокзал, а туди ще й ринок перенесли», — обурюється Євгенія Король, яка зібрала 63 підписи на користь «Лісопарку».
* * *
«Підтримуємо ринок «Лісопарк». Без нього дуже важко». Фищук Валентина Василівна, с. В. Митник Хмільницького району; сім’я Огінських (має маленьку дитину 2 роки), м. Вінниця пр. Космонавтів, 7.
* * *
Я, Вечірко Світлана Петрівна, мешканка м. Вінниці (вул. Космонавтів, 10) підтримую повернення ринку сільгосппродукції «Лісопарк». Дивує, що міській владі настільки байдуже населення (яке свого часу цю владу й обрало), що вона позбавила людей останнього продуктового ринку в такому густонаселеному мікрорайоні як Вишенька.
P.S. Подяка журналістам «33-го каналу» за небайдужість.
Загалом на підтримку селянського ринку в районі «Лісопарку» за останній тиждень в усній та письмовій формі до редакції звернулося більше 160 вінничан.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"БУДЕМО БОРОТИСЬ ЗА "ЛІСОПАРК", АЖ ПОКИ НАС НЕ ПОЧУЮТЬ"
"