12 вересня секс-символ українського танцполу таки завітає на День міста, незважаючи на те, що напередодні потрапив у аварію. Нашій газеті він погодився дати відверте інтерв’ю.
Днями стало відомо, що най– бажаніший холостяк і зірка популярного шоу «Танці з зірками», всенародний улюбленець Влад Яма потрапив у аварію. Вінницею одразу поповзли чутки, нібито через цей інцидент танцюрист не приїде на святкування Дня міста 12 вересня. Тисячі фанаток-подолянок від 14 до... років почали панікувати. Хочемо усіх заспокоїти — Влад таки завітає до нас, як афішувалось раніше. Виявилось, що його «Міцубісі» справді трішки «потерлось» у позашляховик якоїсь білявки. На щастя, обійшлось без травм. Щоправда, водійські права «даішники» в обох учасників ДТП відібрали.
– Владе, останнім часом спостерігаємо безліч зіркових весіль. Андрій Ющенко, Ані Лорак… Коли уже ти поєднаєш себе узами Гіменея з коханою дівчиною Лілією?
– Я радий і за Кароліну з Муратом, і за Андрія з Лізою. Бажаю їм гармонійного подружнього життя, проте сам поки що не збираюсь одружуватись.
– Ти уже спробував себе у ролі члена журі у кількох мега-популярних українських шоу, зокрема, «Танцюють всі!» і «Україна має талант!». Як почуваєшся у новому амплуа?
– Здорово, супер! Враження фантастичні! Але хочеться наголосити, що це величезна відповідальність, бо кожен учасник по-своєму талановитий і вибрати найкращого серед сотень найкращих — непроста справа.
– Скажи чесно, за кого вболівав у «Талантах»? Ти згоден з вибором глядачів?
– Щодо переможниці телепроекту «Україна має талант!» Ксенії, то згоден я чи ні – уже не має зараз ніякого значення. Але повинен відзначити, що вона дуже грамотно об’єднала саму ідею номера з музичним оформленням, правильно вибрала теми, які нікого не залишили байдужим. Особисто мені сподобалась і запам’яталась 6-річна Анна Коростильова, яка танцювала східний танок.
– Ви двічі з Наталею Могилевською змагались у «Танцях з зірками» і двічі були срібними призерами. Образливо? Як думаєш, чому глядачі не підтримали вас?
– Після поразки в проекті було дуже-дуже образливо. Але зараз, оглядаючись в минуле, я розумію, що саме завдячуючи такому результату ми пройшли далі, реалізувались і зараз уже не сприймаємо друге місце, як провал.
– Окрім Могилевської, кого ще з вітчизняних зірок хотів би бачити поряд з собою на паркеті?
– Після участі у першому сезоні «Танців» я отримав безліч пропозицій станцювати з іншими зірками української естради. Але у нас з Наталею була настільки гармонійна і довершена пара, що змін не хотілось.
– Нещодавно ти придбав власне житло у Києві. Як живеться на омріяних квадратних метрах?
– Так, справді, у мене нарешті з’явилось омріяне власне житло, в якому дуже комфортно. В квартирі все облаштоване під моє бачення і смак. Щоправда, ремонтом і проектом займався дизайнер, враховуючи мої уподобання. У кожній сфері є професіонал, і брати на себе чужі обов’язки нерозумно.
– Погодься, що основною «родзинкою» Влада Ями є його знаменита лисина. Багатьох цікавить, якого кольору у тебе волосся і чи не хочеш знову відростити шевелюру і знятись, наприклад, у рекламі шампуню?
– Взагалі-то я блондин. Але свою знамениту лисину змінювати не збираюсь, бо вона стала невід’ємною частиною мого іміджу. І це дуже зручно.
– Один відомий «глянець» номінував тебе на звання найкрасивішого чоловіка України. Себе таким вважаєш?
– Я не вважаю себе красунчиком. Хіба що трохи симпатичним. І не думаю, що зовнішність для чоловіка – це головне. Надаю перевагу внутрішній красі та силі духу. А от для жінки – це, мабуть, дуже важливо.
– Ти щаслива людина?
– Я дуже щаслива людина! І вірю, що все найприємніше і хороше у моєму житті – ще попереду. Приємно, що 12 вересня вкотре завітаю до Вінниці. Обіцяю подолянам безліч сюрпризів і гарний настрій.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ВЛАД ЯМА ПРИЇДЕ ДО ВІННИЦІ
"