Міністр Юрій Луценко порекомендував новому керівництву черкаської міліції "почистити" лави правоохоронців.
Відразу двох нових посадовців на Черкащині призначив Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко: очільника обласного ГУ МВС – Миколу Лушпієнка, і обласної ДАІ – Миколу Сіманчука. 26 серпня міністр представив нового головного міліціонера Черкаської області полковника міліції Миколу Лушпієнка.
– Я позитивно оцінюю роботу попереднього начальника ГУ МВС генерал-майора міліції Миколи Каплія. Звичайно, без недоліків не обійшлося, проте загалом наша співпраця була продуктивною, – зауважив Юрій Віталійович. – Але проведеній роботі потрібно надати новий імпульс, потрібна людина, яка активізує роботу правоохоронців в області. Яка, не перетягуючи команду із області в область, а мінімалізуючи кадрові перестановки, плідно працюватиме зі вже створеним колективом. Такі вимоги я висунув Миколі Лушпієнку. До речі, до призначення на Черкащину він був першим заступником начальника ГУ МВС України в Автономній Республіці Крим.
"Перевертнів"у погонах" не буде?
Міністр не обмежився лише компліментами. Через декілька хвилин після солодких дифірамбів полилась жорстка критика роботи черкаської міліції.
– Досить уже вимальовувати процент, потрібно фіксувати реальну картину. Адже правоохоронці отримують зарплату за конкретно спійманих злочинців, а не за перекладання паперу, – зауважив Юрій Луценко. – Жахливий стан на Черкащині з розкриттям економічних злочинів. Якщо з 30 злочинів розкрито лише два, то це не робота, а лише її подоба.
Жахає Юрія Луценка й ситуація зі вживанням міліціонерами алкоголю. За його словами, в черкаському управлінні це діло полюбляють і випивають посеред робочого дня прямо в кабінетах.
– Куди дивилось керівництво, коли капітан міліції спокійно торгував наркотиками? І такі факти в Черкаській області не поодинокі, – коментує міністр. – Тому одне з головних завдань, поставлених перед новим керівником – це "почистити" ряди правоохоронців. Але щоб розібратись, що й до чого, заступників начальника з карного розшуку, УБОЗу та начальника УДАІ я заборонив звільняти протягом трьох місяців.
Не встиг Микола Лушпієнко ще й кабінет до ладу привести, як зіткнувся з пікетом ошуканих черкаських вкладників. Постраждалі від дій кредитних спілок "Добрі гроші", "Експресія", "Федерація" та "Імперія", вимагаючи справедливості намагались перекрити рух по черкаській вулиці Смілянській. Пояснивши пікетувальникам, що вони порушують закон, Микола Миколайович пообіцяв якнайшвидше розглянути всі скарги та врегулювати цю проблему.
100 літрів палива за інформацію
Відразу "в бій" кинувся і новий керівник обласного УДАІ. Нагадаємо, що полковник міліції Микола Сіманчук – із Вінницької області, де, за словами Юрія Луценка, завдяки його вмілому керівництву тамтешньою ДАІ, найнижчий рівень аварійності.
За словами Миколи Сіманчука, він прийшов на Черкащину не ревізію проводити, а працювати над усуненням недоліків. Особливу увагу полковник вже звернув на патрулювання вулиць.
Стосовно нововведень, то новий керманич відразу ж увів в УДАІ дрес-код. Відтепер до цієї установи, крім екстрених випадків, потрібно буде приходити в охайному вигляді, а не в шортах та футболках. Переносячи позитивний досвід із роботи в Вінницькій області на Черкащину, Микола Сіманчук пообіцяв кожному, хто повідомить достовірну інформацію про незаконні перевезення, викрадені автомобілі та інші дані, які допоможуть правоохоронцям, 100 літрів будь-якого палива.
– Я не терпітиму хабарництва серед своїх підлеглих. Якщо мені стане відомий хоч один факт вимагання грошей з правопорушника міліціонером, ця людина відразу ж буде звільнена. Адже від цього залежить насамперед мій авторитет, – коментує полковник міліції Микола Сіманчук. – Зі всіма скаргами можна буде звернутись безпосередньо до мене. Адже відсьогодні в УДАІ будуть визначені години прийому громадян.
Крім того, новий керманич черкаського УДАІ пообіцяв привести до ладу дорожню розмітку та знаки. А у вересні особливу увагу звернути на патрулювання поблизу шкіл. До речі, серед навчальних закладів обласна ДАІ буде проводити конкурси. І ті навчальні заклади, в яких за рік не буде жодного учасника ДТП, отримають нагороди.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Управління МВС стало головним. А до його керівництва ввійшло два нові полковники, два Миколи"