Подробно
Премьер-лига Украины. 6-й тур. "Закарпатье" - "Арсенал". Послематчевая пресс-конференцияВасиль Євсеєв, тренер «Арсенала»:
- Олександр Анатолієвич не зміг прийти на прес-конференцію, так як через нервову кінцівку матчу зірвав голос, тому перед вами я.
Щодо матчу. Велике значення на результат поєдинку має налаштування на гру. Сьогодні в психологічному плані ужгородці були кращими. Мені, здається, що господарі, маючи менше гольових моментів, вдало їх реалізували, а ми свої розтринькали. Вплив на результат матчу мало й вилучення Реви.
- Як плануєте заповнити паузу в чемпіонаті?
- Декілька днів дано команді відпочити, а згодом на нашій базі в Щасливому скоріше за все проведемо спаринг з командою, яка не бере участь у боротьбі за Кубок.
- Які завдання стоять перед «Арсеналом» у чемпіонаті?
- Виступити краще ніж в минулому чемпіонаті.
- Дякую. До побачення.
Ігор Гамула, головний тренер «Закарпаття»:
- На минулих конференціях я розповідав, що гра у моїх підопічних непогана, створюємо багато гольових моментів, а рахунок 2:0, 3:1 не нашу користь. Ну а сьогодні ми можливо й не показали видовищної гри, а хлопці вийшли на гру як на останній бій і є результат. Після п’яти поспіль поразок, хлопці дуже переживали за результат, аж ноги трусилися. Спочатку Давидов вийшов віч-на-віч не забив, потім вдруге вже реалізував свій момент. Після забитого голу грати стало легше, а на початку другого тайму вмішався якийсь «злий бог», в бік наших воріт знявся якийсь буран, ми пропустили не обов’язковий гол, зону «проспав» Бурдулі - м’яч з аута залетів в ворота. Тим не менш, зуміли проявити характер, забили другий м’яч. Але все ж при такій грі потрібно матч завершувати класно. Це було б так, якби Ситнік забив у пусті ворота. Я задоволений, що в нас тепер буде перерва, намагатимуся з цього скористатися. У нас тепер буде поповнення – Трішевич, Біто з «Арсеналу», приїде нападник Поступаленко, нарешті Суркіс віддасть нам Ксьонза. Будемо робити деякі перестановки. Жодних претензій не маю щодо самовіддачі гравців, але кваліфікація окремих футболістів не відповідає рівню прем’єр-ліги, про це постійно говорив. Але, найголовніше, що ми сьогодні взяли три очки, тепер можемо перевести дух.
- Ви постійно нагадуєте про низьку кваліфікацію футболістів. Сьогодні відверто випадав Платонов, Ситнік і Бурдулі?
- Прекрасно це розумію. Але кого мені ставити…? За два тижні, коли готував команду, то брали тих футболістів, які були. Повірте, зимою селекція буде більш жорсткою і будь-кого в команду не візьмемо.
- Щось досі не видно жодних домашніх заготовок у виконанні ваших підопічних?
- Кваліфікація не та, щоб чимось дивувати суперників, хоча на початку щось вдавалося, але в першій же атаці, коли втрачають м’яч збиваються на купу, забувають геть про все. Тим не менш, раз взявся за це діло, то віддам усе, щоб команда залишилася у прем’ єр-лізі. Перший невеликий крок для цього ми сьогодні зробили.
- Після сьогоднішньої перемоги, напевно й сім’ю сюди перевезите?
- Та ні. Родина в Росії там робота, школа у рідних. От сьогодні хотів полетіти разом з Олександром (авт. Заваровим) до Києва, а він, чомусь і на прес-конференцію не прийшов. Та нічого, завтра сам полечу до Києва, а звідти в Росію.
- А не наводите в приклад своїм підопічним ростовський СКА початку 80-х, в складі якого окрім вас, Заварова та Андреєва яскравих футболістів не було, але тим не менш Кубок СРСР виграли?
- Так, у нас була хороша команда. Ми Кубок то виграли, та не забувайте, що того ж року й вилетіли з вищої ліги. Ми постійно святкували – грати було ніколи. Це цілком серйозно. Будь-який колгосп, керівник міста в Ростовській області кликали нас і не можна було їм відмовити. А потім раз втратили очки, другий і не помітили як вилетіли з вищої ліги.
- Можете прокоментувати ситуацію з Невуче?
- Чому він не грав.
- Ні, іншу?
- Там багато незрозумілого. Гравця оправдали, якби він був винуватий. То зараз його б не було в команді. А те, що він не вийшов на поле, через вимушену заміну Платонова.
- Чи розраховуєте ще на Шопіна?
- Так, це дуже серйозний футболіст, правда він ще досі не відновився, але на нього ми розраховуємо.
- В одному з інтерв’ю вичитав, що ви з Заваровим сперечалися, хто з вас двох вищий. То хто ж насправді вищий?
- Звісно, я. Бо сьогодні переміг його.
- Дякую. До побачення. Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Премьер-лига Украины. 6-й тур. "Закарпатье" - "Арсенал". Послематчевая пресс-конференция"