![Фестиваль пляжного футболу](http://www.ffu.org.ua/img/forall/a/40/80.jpg)
У вівторок, 18 серпня, в київському Гідропарку стартував фінальний турнір чемпіонату України з пляжного футболу. Титул виборюють 12 найсильніших команд країни.
До фіналу − через зональні змаганняЦьогорічна першість розпочалася зональними змаганнями, в рамках яких визначилося коло фіналістів. Учасників заключного раунду розбито на три квартети. До групи А увійшли столичні БРР і «Динамо-Хілд», севастопольський ПФС і дніпропетровський «Вибір». Групу В склали «Майндшер» (Київ), «Катран» (Запоріжжя), «Старт» (Іллічівськ) і «Глорія» (Одеса). До третього квартету жереб відрядив одразу трьох представників Києва − «Нову Еру», «Борщагівку» та ФК «Плесо», компанію яким склав клуб «Ласощі» з Черкас. Колективи, що посядуть перші два місця в своїх групах, а також дві найкращі з третіх команд здобудуть путівки до чвертьфіналу.
Вирішальні поєдинки − в неділюГоловні матчі фестивалю відбудуться на стадіоні «Євроформат-Арена». Пересувна споруда комплектується протягом кількох днів і має змогу прийняти понад 2000 глядачів. Вхід на трибуни − безкоштовний. Матчі групових змагань фінального турніру національної першості розпочинатимуться у вівторок, середу й четвер об 11.45. На п’ятницю призначено чвертьфінали (з 13.45), півфінальні зустрічі відбудуться в суботу − о 15.45 і 17.00. Головні ж поєдинки, заплановані на неділю, − зустріч за «бронзу» (початок − о 14.45) та фінал (17.00).
Журналісти, артисти, моделі... Фінальний турнір клубів еліти став складником спортивного фестивалю «Інтер Beach soccer Ukraine Open», до організації якого, крім Асоціації пляжного футболу України, доклали зусиль також Всеукраїнський благодійний фонд «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем» і громадська організація «Добробут і єдність». Окрім чемпіонського титулу, розігруватиметься також дитяча першість, а в день, коли визначатиметься чемпіон України, вболівальників потішать у виставочних матчах команди спортивних журналістів Києва, зірок шоу-бізнесу та навіть дівчат-моделей.
Фаворити − знову кияниЧемпіонат України з пляжного футболу проводиться вже увосьме. Перемогу святкували лише київські клуби − 2002-го титул здобув колектив «Лотто», у 2003 і 2006 не було рівних «Майндшеру», в 2004, 2005 і 2007 роках «золото» вигравала «Нова Ера», а торік пальма першості дісталася БРР. «Банкірів» відносять до кола фаворитів і цього року, разом із «Новою Ерою» та «Майндшером». Саме останній клуб став переможцем першості Києва-2009 − найбільш сильного за рівнем учасників зонального відбірного турніру. Майндшерівці виграли всі шість зустрічей із переконливим співвідношенням м’ячів − 38:10, а лідер атак колективу Євген Варениця став найкращим снайпером (10 голів).
Источник: Федерація футболу України | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Фестиваль пляжного футболу"