Подробно
Александр ЕФРЕМОВ: "Трансляция наших матчей за рубеж - это реально"У керівному складі української Прем’єр-ліги відбулися кадрові зміни – призначено нового генерального директора. На місце Максима Бондарева, який став виконавчим директором, призначили добре відомого в Україні за роботою в футбольному клубі «Карпати» Олександра Єфремова. Про те, як пану Єфремову запропонували стати гендиректором, про можливі зміни, перспективи Прем’єр-ліги новий директор УПЛ розповів в ексклюзивному інтерв’ю тижневику «Карпати».
- Мені зателефонував президент Прем’єр-ліги Віталій Данілов, який сказав, що має для мене пропозицію, – розпочав розмову Олександр Єфремов. – Під час нашої зустрічі Віталій Богданович розповів про функціонування Прем’єр-ліги та про завдання, які стоять перед лігою… Відверто кажучи, пропозиція була доволі несподіваною. Щодо моїх обов’язків, то першочергово ми повинні налагодити взаємозв’язок між лігою та клубами – її учасниками.
«Прем’єр-ліга дала поштовх до прориву наших клубів у Європі»
– Олександре Андрійовичу, розкажіть про ситуацію із позовом «Дніпра» проти Прем’єр-ліги та рішенням Виконкому ФФУ. На якій стадії вирішення цих проблем?
– Ситуація на даний час на стадії юридичного вирішення. Першочергово потрібно погасити емоції та все вирішувати цілком цивілізованим, юридичним шляхом. Є апеляція до Печерського окружного суду. Також ми вже звернулись до КДК, де нам відмовили. Наш наступний крок – подавати апеляцію до Апеляційного комітету. Якщо і там нічого не вдасться вирішити, то є ще такі інстанції, як контрольно-дисциплінарний комітет ФІФА та спортивний суд у Лозанні. Але вдаватися до таких дій ми не прагнемо і хочемо все вирішити тут, в Україні.
– Припустимо, що Прем’єр-лігу доведеться перереєстровувати. Тоді знову обиратимуть президента?
– Суть не в тому – реєструвати, перереєстровувати… Ми повинні працювати над тим, аби об’єднати всіх її учасників, а не роз’єднювати.
– Чи заплановані в Прем’єр-лізі нововведення, якщо так, то які саме?
– Щоб говорити про нововведення, перш за все потрібно зробити хороше підґрунтя для змін. Підкреслюю знову: нам необхідно об’єднати всіх учасників в одне ціле. А ми маємо наразі ситуацію, коли кожен хоче тягнути простирадло на себе. Для того, аби просуватись вперед, потрібна взаємодія всіх учасників ліги.
– Як відомо, матчі російської Прем’єр-ліги транслюють за кордоном, зокрема в Європі (SKY Sport). Як вважаєте, наскільки реально вже зараз продавати телетрансляції матчів української Прем’єр-ліги?
– Це реально. Пригадайте матчі 2-го туру між «Дніпром» та «Металістом» чи «Карпатами» та донецьким «Металургом». Ці ігри показали, що наш футбол може бути видовищним і, вважаю, повинен продаватись за кордоном. Ми могли б продавати ігри нашого чемпіонату в Англію, Португалію, можливо, в Італію. Спершу в Інтернеті, а згодом і в супутникових мережах. Скажімо, росіяни розпочинали з того, що за рік вони на продажах трансляцій за кордон заробляли 100-200 тисяч доларів, а тепер їхні прибутки становлять понад два мільйони доларів. Але для того, щоб працювати у цьому напрямі, нам потрібно створити єдиний пакет телетрансляцій.
– Українську Прем’єр-лігу створено минулого року, одразу ж із нововведенням українські клуби видали феноменальний сезон в Європі. Як вважаєте, це пов’язано з роботою ліги чи це випадковість?
– Я б такого прямого зв’язку успіхів у Європі та роботою Прем’єр-ліги не проводив. Безперечно, український футбол з кожним роком прогресує, і створення Прем’єр-ліги, яке зосередило активи кращих футбольних команд України, дало свій поштовх до розвитку нашого футболу. Звичайно, не можна говорити про те, що от ми створили Прем’єр-лігу, і, скажімо, донецький «Шахтар» виграв Кубок УЄФА – це було б занадто гучно, але Прем’єр-ліга, безумовно, дала свій поштовх до прогресу. Порівняйте якість телетрансляцій позаминулого сезону та цього. Це ж стосується й коментаторської роботи. Ми насамперед повинні створювати високоякісний продукт, який поступово таким і стає. Вже деякі матчі чемпіонату України можна було б показувати на телебаченні у «прайм-тайм», і вони б, я впевнений, збирали б чималу глядацьку аудиторію. А це вже заслуга Прем’єр-ліги. З кожним роком ми повинні сприяти тому, аби більше команд виходило на рівень провідних клубів, щоб у нашому чемпіонаті не було прохідних матчів. Ми над цим повинні працювати та сприяти розвитку команд, створювати високоякісний продукт, тим самим даючи їм стимул для прогресу.
«Буду все життя симпатизувати «Карпатам»
– Майже рік тому ви пішли з посади генерального директора львівських «Карпат». Розкажіть, чим увесь цей час займалися?
– Відпочивав. Я вже людина пенсійного віку, тому перш за все хотілось трохи часу приділити сім`ї, відпочинку.
– За грою «Карпат» слідкуєте?
– А ви як думаєте? Я в «Карпатах» провів досить багато часу, вони для мене стали, можна сказати, рідною командою, тому, безперечно, я слідкував та слідкую за їхніми виступами. Я, напевно, вже все життя буду симпатизувати «Карпатам».
– Якщо порівнювати «Карпати» рік тому, коли ви ще працювали у клубі, та теперішні, на вашу думку, що змінилось та у який бік?
– У житті все змінюється і все змінюється у кращий бік. Так і в «Карпатах» - зміни стались на краще. Мені імпонує те, що в команді розвиваються та прогресують молоді гравці. Ось, наприклад, якщо взяти «Карпати-2», які виступають у другій лізі, то ми бачимо, що на поле виходять зовсім юні гравці, яким по 17-18 років, і вони гідно грають проти інших команд, де гравцям по 25-30 років. Це добре, адже потрібно виховувати у молодих гравців психологію переможців. Тому, вважаю, клуб на правильному шляху.
«З Петром Димінським знайомі майже 40 років»
– Що можете сказати про трансферну політику «Карпат» цього міжсезоння?
– Це, безперечно, добре, що «Карпати» з року в рік виховують висококласних гравців. Подивіться лишень, в які команди переходять гравці зі Львова. Те, що Василь Кобін пішов у «Шахтар» – це прогрес в його кар’єрі, тепер лише потрібно, аби він зміг там добре себе проявити. Багатьох цікавлять мої стосунки з Почесним президентом «Карпат» Петром Димінським. Скажу так: ми з Петром Петровичем знайомі майже сорок років, і я завжди поважав та поважатиму його думку та рішення. У нас цілком нормальні стосунки.
– Як Ви загалом оцінюєте перспективу «Карпат» у цьому сезоні? Команда зможе поборотись за зону Ліги Європи?
- Я вважаю, що така перспектива для команди цілком реальна, адже у наступному сезоні в Європі гратиме шість команд Прем’єр-ліги. «Карпати» - команда швидка та мобільна, з хорошими перспективами, тому поборотись за п’яте чи шосте місце їй цілком до снаги. Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Александр ЕФРЕМОВ: "Трансляция наших матчей за рубеж - это реально""