Подробно
Артем ФЕДЕЦКИЙ: "Гол забил я, а Батиста попал мне по ноге"Коли у матчі «Карпати» - «Зоря» рахунок став 3:0, диктор на стадіоні «Україна» повідомив, що третій гол у ворота гостей забив Артем Федецький. Але за три хвилини було озвучено, що автором м’яча є Батіста. Однак багато хто таку інформацію піддав сумніву.
Обговорення авторства третього голу не припинялося й по завершенні зустрічі. Думки з цього приводу розділилися. Тому кореспондент Інформаційного центру ФК «Карпати» вирішив прояснити ситуацію безпосереднього в одного з учасників епізоду.
- Артеме, так хто забив третій гол – ти чи Батіста?
- В принципі, це немає жодного значення. Головне, м’яч залетів до сітки і в матчі остаточно все стало зрозуміло. А гол забив я. Просто ми з Батістою практично одночасно били по м’ячу, коли Шуховцев його відбив. Але третій гол забив я, а Батіста влучив мені по нозі. Щоправда, удар, на щастя для нас обох, у нього виявився не травматичним.
- На останній хвилині виник ще один епізод за вашою з бразильцем участю: ви досить довго вирішували, хто битиме пенальті…
- Справа в тім, що штатним пенальтістом у нас є Ігор Ощипко, але він зараз лікується. Перед грою тренер сказав, що пенальті б’є Сергій Кузнецов або Денис Кожанов. А їх обох на момент призначення пенальті вже замінили. От і вийшло, що на полі не було жодного нашого пенальтіста. Я підійшов, взяв м’яч і кажу, що впевнений у собі – все буде гаразд. Але Батіста також сказав, що обов’язково заб’є. Спочатку виявив бажання бити ще й і Ігор Худоб’як, але він, напевне, побачивши в наших очах рішучість, майже одразу відійшов.
- І що стало вирішальним фактором у тому, що все таки пробив Батіста?
- Він сказав, що я сьогодні вже забив, а тому повинен надати можливість відзначитися і йому. В принципі, я з таким аргументом погодився. Але ви тільки не подумайте, що між нами через це виникнув конфлікт. В жодному разі ні! Обговорення рішення, хто битиме, проходило в дружелюбній атмосфері. А головне, що Батіста класно реалізував пенальті і поставив крапку в матчі.
- А сам пенальті арбітр призначив правильно? Адже захисник, на перший погляд, не навмисне зіграв рукою…
- Яке це має значення? Головне, що м’яч потрапив у руку і змінив траєкторію польоту. Адже якби він долетів за призначенням, то виникав стовідсотковий гольовий момент. Хоча я вас розумію: після того, як судді не ставлять точку в ситуації, коли гравець двома руками накриває м’яча, рішення арбітра в цій ситуації насправді виглядає незвичним. Але якраз зараз суддя все зробив згідно букви закону.
- А що скажеш про арбітраж сьогодні в цілому?
- Взагалі то гравцям не дозволяють у пресі обговорювати дії арбітрів. Тому буду лаконічним – ми сьогодні суддю на полі практично не помічали. А це є найкраща оцінка його дій.
- Знаєш, що Євген Арановський сьогодні дебютував у якості арбітра матчу Прем’єр-ліги?
- Можу його лише привітати з вдалим дебютом і побажати тримати на такому ж рівні і далі. А ще говорять, що у нас в Україні немає молодих здібних арбітрів... Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Артем ФЕДЕЦКИЙ: "Гол забил я, а Батиста попал мне по ноге""