Подробно
Никита КАМЕНЮКА: "Сделаем все, чтобы привлечь везение"Луганська «Зоря», наступний суперник «Карпат», новий сезон розпочала невдало. У трьох поєдинках, два з яких домашні, підопічні Юрія Дудника спромоглися набрати лише одне очко і до того ж наразі залишаються єдиною командою, в активі якої жодного забитого м’яча. Саме про причини стартових невдач і було перше питання кореспондента інформаційного центру ФК «Карпати» до одного з лідерів «Зорі» Микити Каменюки.
- (Після деяких роздумів – Авт.) Важке питання… Ніби до сезону підготувалися нормально, але з грою щось не складається, – говорить Микита. – Хоча провальним вийшов лише матч з «Оболонню». А з «Арсеналом» ми грали непогано, мали моменти, але не змогли їх реалізувати. Навіть пенальті не забили. Що ж до «Дніпра», то в суботу ми гірше за суперника виглядали в першому таймі, коли надто низько «сіли» в обороні, але по перерві перехопили ініціативу і мали не один шанс принаймні відігратися. Однак знову не вийшло з реалізацією. Це просто якийсь нефарт. Але сподіваюся, що на цьому наше невезіння скінчиться і вже з наступного матчу ми почнемо вигравати.
- А наступним суперником «Зорі» є «Карпати». І гра відбудеться у Львові.
- Розумію, ви натякаєте, що у Львові виграти дуже важко. Але у нас немає вибору, надто багато ми втратили вже на старті. Та й потім, весною, коли ми грали з «Карпатами» на їхньому полі, також мало хто вірив, що нам вдасться зачепитися хоча б за нічию. А ми ледь не виграли – на заваді став зовсім не обов’язковий пенальті у наші ворота. Так що ми їдемо до Львова за очками. А як воно вийде, гра покаже. Побачимо, кому більше поталанить цього разу. А ми зробимо все, щоб нарешті везіння привернути на свою сторону.
- Я так розумію, що лік своїм голам у новому чемпіонаті «Зоря» збирається відкрити, забивши м’яч Андрію Тлумаку, який ще зовсім недавно захищав ворота «Зорі».
- Так складається, але спершу ще потрібно цей м’яч забити. Що ж до Андрія, то про нього можу сказати лише одне: він хороший воротар і чудова людина. Тлумак чимало зробив, аби «Зоря» у минулому сезоні зберегла прописку в Прем’єр-лізі. А якби не травма, яку він отримав восени, то його внесок був би ще більшим.
- Якої ти думки про вашого наступного суперника?
- Дуже амбітна і непоступлива команда з непоганим підбором молодих виконавців. Сезон «Карпати», вважаю, почали добре. Чотири очки з «Ворсклою» і донецьким «Металургом» заслуговують на повагу. Та й з «Металістом», граючи майже 90 хвилин у меншості, вони дивилися гідно. Лише в кінці їм не пощастило. Також мені імпонує, що «Карпати» роблять ставку на своїх вихованців. Знаю, що у Львові є чимало талановитих молодих футболістів, які знаходяться на підході до основної команди.
- Завдяки чому «Зоря» може обіграти «Карпати»?
- В першу чергу за рахунок командної гри. Якщо кожен з нас зробить все, про що на установці скаже тренер, то у нас все повинно вийти. Ну й звісно, важливо, щоб вдача нарешті повернулася до нас обличчям.
- Суперники «Карпат» завжди підкреслюють, що у Львові особливі вболівальники і це один з козирів «зелено-білих».
- Повністю з цим згідний. І взагалі мені здається, що у Львові і Луганську – найвідданіші вболівальники в Україні. Адже на домашніх іграх більшу глядацьку аудиторію ніж «Карпати» і «Зоря», збирає лише «Шахтар». Але ж у Донецьку, при їхньому складі і результатах гріх було б не ходити на футбол. А у вас, як і в нас, народ підтримує свої команди, на якому б місці вони не знаходилися. Тому «Карпати» і «Зорю» об’єднує ще один спільний фактор – футболісти обох команд у боргу перед своїми вболівальниками. Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Никита КАМЕНЮКА: "Сделаем все, чтобы привлечь везение""