Саме до таких наслідків призвело нестримне бажання більше півтисячі людей влаштуватися на роботу. Тиснява та гамір біля кондитерської фабрики тривали з самісінького ранку і аж до вечора.
Найзавбачливіші займали чергу ще з ночі. Озброївшись парасольками та запасами води, люди вистоювали під палючим сонцем по кілька годин.
– Ще з 5-ї ранку чергу зайняла і оце до обіду не можу пройти, – говорить Ніна, яка повторно прийшла влаштовуватись на роботу. – У нас тут жива черга, знаємо, хто за ким займав, і по п’ять чоловік заходимо, а решта на вулиці під сонцем печуться. Всі хочуть сьогодні документи здати, бо кажуть, що завтра уже не прийматимуть.
Саме до таких наслідків призвело нестримне бажання більше півтисячі людей влаштуватися на роботу. Тиснява та гамір біля кондитерської фабрики тривали з самісінького ранку і аж до вечора.
Біля дверей прохідної без криків та сварок не обійшлося. Одна жінка навіть свідомість втратила через тисняву та спеку.
Люди обступили, не даючи нікому прорватись без черги. Натиск бажаючих влаштуватись на роботу ледве стримували кілька охоронців. Хоча працевлаштовують лише тимчасово, на два місяці, для розфасовки новорічних подарунків, однак навіть сезонній роботі люди надзвичайно раді, бо зарплата гідна і виплачують її вчасно.
- На роботу ми зможемо взяти лише 252 особи, - повідомив начальник загального відділу ВАТ «Вінницька кондитерська фабрика» Петро Володимирович Скрипаченко. - У першу чергу працевлаштовуємо інвалідів та незахищені верстви населення, яких до нас направляють з обласного центру зайнятості. Далі повторно прийматимемо тих, хто уже працював, але був скорочений. Решта ж залишиться у резерві, оскільки надати роботу всім ми не можемо, а на даний час заяви подали уже 318 осіб.
Такий ажіотаж навколо працевлаштування склався через нестабільну економічну ситуацію в країні. Люди, не маючи коштів на прожиття, хапаються за кожну можливість влаштуватися на роботу, хоч би і сезонну.
Источник: Вінницька обласна щотижнева газета "33 канал" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЧОМУ ПІД СТІНАМИ КОНДИТЕРСЬКОЇ ФАБРИКИ ЛЮДИ ВТРАЧАЛИ СВІДОМІСТЬ?
"