![Усе починається на](http://zakyiv.com.ua/images/news/thumb/glupov.jpg)
Зміст та форму подачі осьóго змісту в книжці Федора Млинченка "Забутий присмак ненормативних думок" найліпше рецензувати словами: епатуючі та шокуючі.
Але й у сім випадку картинка буде збляклою, якщо до тих двох слів не додати ще чогось з ряду, в якому є прикінцеве "...уючі". Приміром, якесь експресивне слівце, що розпочинається на "х"...
Здогадуюся, яке слово, зважаючи на назву книжки, першим спадає на думку. Проте, якщо ви хоча б поверхово ознайомлені з рафіновано інтелігентною творчістю сього модернового поета, то легко вгадаєте, що до перших двох слів, згаданих у попередньму абзаці, найліпше пасуватиме - хвилюючі. Бо зміст і зосібна форма його подачі в "Забутому присмаку ненормативних думок" нікого не залишає байдужим. Без довгої розмови, наведемо приклад "Доброго ранку", розміщеного на авторському сайті Млинченка Glupov.net в матеріалі "Якщо лягати, то робити се зверху"(рубрика Глупов.tak). Раджу ознайомитися з сим матеріалом, дочитавши "Усе починається на х..."
Казбек Бектурсунов, радник з питань свободи слова чинного київського мера, "пішовши" з роботи Федора Млинченка (котрий близько 10 років пропрацював завідувачем відділу культури та заступником головного редактора "Української столиці") не міг передбачити, яку велику послугу робить всеукраїнському загалові.
Не про те мова, що се україномовне видання з приходом команди Черновецького геть позбулося національного спрямування, яке, під орудою в. о. головного редактора Петра Щербини, успішно спочило, як кажуть, у Бозі.
Мова йде про те, що у Млинченка вивільнився час для роботи над авторизованим літературним ego, а не в пустообіцяльній царині космогіння мера "всіх" киян. Сподіваюся, недовготривалого.
Якби ж ото Бектарсунов напружив мізки, щоб передбачити загальний тон "... ненормативних думок", то не просто завантажив, а, перепрошую за вульгаризм, заішачив Млинченка роботою так, що він, лауреат "Золотого пера", позаздрив би навіть Валаамовій віслиці.
Але, на наше щастя, Бектарсунов не тримався Млинченка, як воша кожуха.
Отож, не витрачена журналістська енергія, аж вихлюпнулася сатирою "...ненормативних думок" на Казбечу недалекоглядність у "дегероїзації" героїв, про яких оповідає Млинченко в "Забутому присмаку ненормативних думок".
Важко визначити жанр, до якого можна було б залучити сю книжку. Та й сам автор говорить про мистецький проект, а не збірку поезій.
Ольга Дубовик у матеріалі "Ненормативний Млинченко "лупає сю скалу", опулікованому "Українським словом", запитує: - Що робить голодний поет? Вірно: пише вірші.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Усе починається на "Х"..."