Подробно
Богдан ШУСТ: «Не знаю почему не играю»Один з найперспективніших воротарів України Богдан Шуст цього літа перейшов до складу донецького «Металурга». У цьому сезоні підопічні Костова зіграли вже чотири офіційні поєдинки. Але у жодному з них Шуст навіть не потрапив до заявки на матч. Відразу після гри із «Карпатами» Богдан відповів на запитання журналіста.
– Богдане, коли можна очікувати твого офіційного дебюту за «Металург»?
– Важко сказати. Це питання не до мене, його краще поставити тренеру. Я не травмований, тренуюся на 100-відсотків. У керівництва команди до моєї роботи на тренуваннях жодних нарікань нема.
– Як ти опинився в донецькому «Металурзі»?
– По закінченню минулого сезону у мене відбулася розмова з президентом «Шахтаря» – Ринатом Ахметовим. Ми дійшли згоди, що для моєї кар’єри буде краще, якщо піду в оренду. При цьому президент поставив умову, що згоден відпустити мене лише до тої команди, де я матиму постійну ігрову практику. Він побажав успіху і сказав, що «Шахтар» дуже розраховує на мене в майбутньому. До клубу звернулося кілька команд, які хотіли мене орендувати. Серед них і донецький «Металург». На той момент запрошення «Металургів» здалося мені найперспективнішим. Я зустрівся з керівництвом «Металурга», яке намалювало мені мої перспективи у команді і я дав згоду на перехід.
Разом з новою командою пройшов тренувальні збори, і зіграв тридцять хвилин у товариському матчі проти «Таврії». Поки що цим обмежилася моя ігрова практика у «Металургу». На офіційні матчі мене наразі не ставлять. Відчуваю провину перед президентом «Шахтаря», якому обіцяв що матиму постійну практику.
– Богдане, Чи можна буде очікувати твого дебюту вже у наступному матчі «Металурга» у Лізі Європи проти словенського клубу “Інтерблок»?
– Думаю, що ні. Наскільки мені відомо, «Металург» не вніс моє прізвище до заявки клубу на Лігу Європи.
– Як ти оціниш свої подальші перспективи у донецькому «Металургу»?
– Я багато тренуюся… А про інше намагаюся не думати. На даний момент Ніколай Костов довіряє Дішлєнковічу, який вже п’ять років у цій команді, і наскільки мені відомо, найближчим часом серб продовжить угоду з «металургами»… Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Богдан ШУСТ: «Не знаю почему не играю»"