Подробно
Игорь ОЩИПКО: "Пришла пора ламать стереотипы"Донецький «Металург», наступний суперник «Карпат» у чемпіонаті України, в двох поєдинках Ліги Європи проти мінського МТЗ-РІПО забив п’ять м’ячів. Тому розмову з лівим захисником «зелено-білих» Ігорем Ощипко кореспондент Інформаційного центру ФК «Карпати» розпочав з питання, як він так його партнери по лінії оброни збираються стримувати атаки донеччан у недільному матчі.
- Звичайно і я, і вся команда добре розуміємо, що матч проти донецького «Металурга» буде для нас непростим, – говорить Ігор. – Адже ця команда дуже добре провела минулий сезон, а цього літа, судячи з перших матчів, ще й добряче підсилилася. Про це говорить і той факт, що всі голи у ворота білорусів забили саме новачки донеччан. Особливо мені подобаються серед них Мгуні, Мхітарян та Годін. Але в той же час я б не став акцентувати увагу на цих поєдинках. Як на мене, вони не є показовими. Адже МТЗ-РІПО, не хочу нікого ображати, не той колектив, по грі з яким можна судити про рівень команд української Прем’єр-ліги. От і вийшло, що «Металург» з ними розібрався без особливого напруження, діяли, можна сказати, в своє задоволення. А рахунок 2:1 у другому матчі, це наслідок домашніх 3:0 і тих погодних катаклізмів, які виникли у Мінську.
- А поєдинок «Металурга» з «Дніпром» ти бачив?
- Якраз про це я й хотів сказати. Захист команди Володимира Безсонова зіграв дуже щільно і в «Металурга» в атаці виходило вже далеко не все. Ті моменти, які вони мали, це наслідок по більшості індивідуальної майстерності гравців. Тих же Мгуні, Мхітаряна… Але забити дніпропетровці їм так і не дали.
- Сподіваєшся, що оборону «Карпат» команда Ніколая Костова також не пройде?
- В першу чергу я сподіваюся і вірю, що ми виграємо. А зробити це можна лише за умови, що пропустимо менше ніж суперник. І потім, не пропустити – ще не означає перемогти. Обов’язково потрібно забити більше ніж суперник. Тоді все буде в нормі.
- До речі, а тобі відомо, скільки часу «Карпати» не можуть виграти в «Металурга»?
- Якщо не помиляюсь, то десь у районі десяти років. Думаю, це також для нас непоганий додатковий стимул перемогти. Напевно прийшла пора зламати стереотип, що «Металург» для «Карпат» є незручним суперником.
- І за рахунок чого, на твою думку, «Карпати» можуть обіграти «Металург»?
- «Карпати» у своєму складі не мають зіркових футболістів, які б могли самотужки вирішити долю матчу. Але всі гравці у нас добротного рівня і коли ми об’єднані одною метою, то неможливого для на не існує. Тому шлях до перемоги над «Металургом», як і в будь-якій іншій зустрічі, у нас один: об’єднати зусилля кожного в один кулак. Бо коли з гри випадає навіть один – два гравці, то у нас одразу виникають проблеми. Ми це дуже добре відчули на власній шкірі минулої весни. Тому нині ми чітко усвідомлюємо, що сила «Карпат» перш за все в командній грі, в нашій зарядженості на боротьбу від першої до останньої миті матчу.
- Цей сезон «Карпати» розпочали з новим-старим воротарем. Але досвід гри з Андрієм Тлумаком з нинішніх захисників має лише Тарас Петрівський. Чи не виникає наразі через це проблем у грі?
- Можливо, когось це здивує, але жодних проблем у взаєморозумінні з Андрієм у мене особисто немає. Не можу говорити за всіх, але нічого такого я у іграх не помічав. Скажу більше, щойно ми відіграли кілька хвилин у першому спарингу літнього міжсезоння на зборах в Угорщині, як у мене з’явилося відчуття, ніби я з Тлумаком граю в одній команді вже не перший рік.
- Андрій Тлумак багато говорить на полі?
- Вважаю, що воротар не повинен мовчати. Адже з його позиції він частенько краще бачить і оцінює ситуацію, а тому повинен підказувати партнерам, що робити, куди бігти, кого тримати. Андрій, як на мене, нічого лишнього в грі не говорить – все по ділу. А зауваження, якщо й робить, то в перерві, або вже після матчу. Причому робить це завжди в коректній формі.
- Чи має Ігор Ощипко якісь побажання перед грою до вболівальників «Карпат»?
- Хочеться, щоб у неділю ввечері якомога більше львів’ян та жителів регіону знайшли можливість і прийшли нас підтримати безпосередньо на стадіон. Адже це буде перша гра в новому чемпіонаті на своєму полі. І це, до речі, ще один стимул для «Карпат» перемогти. Завжди хочеться добре почати. Так, ми вже виграли один матч. Але це було на виїзді, а вдома ми ще не грали. А з свого боку хочу завірити наших вболівальників, які без сумніву є найкращими в Україні, що і я, і всі гравці «Карпат» зробимо все, щоб вони отримали задоволення і від результату, і від самої нашої гри. Так що приходьте, ми вас дуже чекаємо! Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Игорь ОЩИПКО: "Пришла пора ламать стереотипы""