Черкаси уже другий раз поспіль стали господарем ІІ етапу чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків.
До нашого міста з’їхалися 35 команд з усієї країни, і, здається, такої кількості волейболістів черкаський пляж "Рив’єра" ще не бачив.
Матчі починалися о сьомій ранку і закінчувалися пізно ввечері, а відпочивальники на пляжі спостерігали за просто таки гарячими сутичками спортсменів. Серед учасників турніру за перемогу боролися також черкаські пари Максим Булатецький – Євгеній Федоренко, брати Гірічі та новенька пара Андрій Петраш – Янар Хаджіханов.
Найбільша увага глядачів була прикута до другого дня змагань, де перспективна черкаська пара Булатецький – Федоренко демонструвала вміння володіти м’ячем у двобої із найтитулованішим українським дуетом вітчизняного та міжнародного біч-волейболу Бабич та Михайлов із Запоріжжя. Звичайно, черкаські глядачі вболівали за земляків, але фаворити підтвердили свій статус та здолали нашу пару з рахунком 21:16 та 21:13.
У результаті чотирьохденних змагань визначилася трійка переможців: І місце здобула команда із Запоріжжя Бабич – Михайлов, ІІ – пара волейболістів із Закарпаття Медяник – Дергунов, третіми теж став закарпатський дует Клямар – Самодай. Найкращий результат серед черкащан показали Булатецький та Федоренко, котрі увійшли у вісімку найкращих волейболістів України, Петраш – Хаджіханов опинилися на 17-ій позиції, а брати Гірічі на 24-ій.
Що стосується жінок, то днями черкаський дует у складі Наталі Шумейко та Олени Малишевої здобув тріумфальну перемогу на третьому турі чемпіонату України з пляжного волейболу, що відбувався у Херсоні у міському гідропарку.
Чемпіонат області теж не обійшовся без сюрпризів
На декілька днів пізніше на піску "Рив'єри" проходив чемпіонат області, де зібралося 18 амбіційних молодіжних та 12 досвідчених команд ветеранів. Крім двох запланованих днів, через негоду змагання довелося затягнути ще на одну добу.
До гарячого фіналу молодіжного турніру пробилися найрейтинговіша черкаська пара Булатецький–Федоренко та новенькі, але перспективні брати Гірічі з Кам’янки. На початку цієї волейбольної сутички перемога світила завзятим братам, які виграли перший сет. Але, доклавши максимальних зусиль, Максим Булатецький і Євгеній Федоренко вибороли І сходинку. ІІІ місце посіла команда "Вертекс" (Янар Хаджіханов і Андрій Петраш).
Ветерани волейболу теж не давали сумувати вболівальникам. До півфіналу вийшли чотири команди. Сильна у своєму захисті команда "Рибка" у гострій боротьбі перемогла "Славію", а "Волейленд" залишив позаду себе "ГазМяс". Фінал мав визначити найкращу команду майстрів старої школи. Матч "Рибки" та "Волейленду" нагадував справжнісіньку битву гладіаторів. "Волейленд" у третьому сеті вів 13:11, а при рахунку 14:13 у свою користь Борис Нудьга в ході довгого розіграшу тричі мав можливість завершити матч і тричі його могутні атаки неймовірним чином відбивали в захисті гравці "Рибки". Але з рахунком 17:15 гравці "Рибки" (Олександр Остапчук, Володимир Бабенко та Олександр Шепіньков) стали чемпіонами узбережжя. ІІІ місце – у команди "Славія".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Всеукраїнські бої на черкаському пляжі"