Подробно
Адриан ПУКАНЫЧ: «Ильичевцем» очень доволен»Відомий футболіст Адріан Пуканич, який ось уже другий рік поспіль не мав ігрової практики, нарешті знайшов місце під сонцем. Працевлаштувавшись в маріупольському «Іллічівці», у грі першого туру Пуканич відіграв усі дев’яносто хвилин і долучився до виграшу. Прикметно, що вдале повернення талановитого футболіста відбулося у матчі проти земляків із ужгородського «Закарпаття». Нині Адріан Пуканич – гість turnir.com.ua.
– Адріане, у першому турі ви діяли проти футбольної команди з краю, в якому ви народилися…
– Так, щоправда, я знайомий з дуже малою кількістю футболістів «Закарпаття». Та все одно було приємно поспілкуватися з хлопцями після гри. Щодо самого аналізу матчу, то я вважаю, що ми перемогли закономірно.Погоджуюся, що у першому таймі обидві команди діяли мляво. Зате у другій половині ми були значно свіжішими та активнішими. Один із моментів ми використали і здобули перемогу.
– Ви задоволені дебютом в «Іллічівці»?
– Так, радий, що моя команда виграла. Я дістав насолоду від матчу. Ну а оцінку моєї гри нехай дають тренери «Іллічівця» та інші експерти.
– Ви пам’ятаєте, коли перед тим востаннє діяли у вищій лізі з першої і до останньої хвилини?
– Ні, не пам’ятаю. Думаю, ще під час виступу у «Ворсклі». Мабуть, понад півтора року тому.
– Чи можна стверджувати, що зараз починається нова сторінка у футбольній біографії Адріана Пуканича?
– Я проаналізував причини того, що втратив ігрову практику, зробив правильні висновки. Іще дуже засумував за футболом, тож тепер хочу знову бути гравцем основного складу. Дуже задоволений, що потрапив до «Іллічівця».
– Ваша сім’я переїхала до Маріуполя?
– Наразі моя сім’я – це я і дружина. Вона зосталася в Донецьку. Ми вирішили не переселятися. Все-таки від Донецька до Маріуполя лише 100 кілометрів. Годинка часу – і я на місці.
– Любите швидкісну їзду?
– Ні, я не люблю гасати із шаленою швидкістю. Це не для мене. Так само, як і Костянтин Ярошенко. Він теж катається від Донецька до Маріуполя. Звісно, щодня ми не можемо їздити додому, але десь один раз на три дні навідуємося до Донецька. Стараємося почергово кататися: один раз за кермом своєї машини сидить Ярошенко, а наступного разу я везу його у своїй машині. Такий ритм життя нас влаштовує.
– Чи відігравало якусь роль близька відстань Маріуполя до Донецька при виборі нової команди?
– Ні, скажу чесно: «Іллічівець» був єдиним клубом, який в літнє міжсезоння був зацікавлений моїми послугами. А що я мав статус вільного агента, то ми змогли безпроблемно домовитися. Радий, що мене прийняли у колективі, і тепер я хочу віддячити за таку довіру добротною грою. Источник: ПРО ФУТБОЛ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаУкраина![]() |
Добавить комментарий к новости "Адриан ПУКАНЫЧ: «Ильичевцем» очень доволен»"