Каверверсії Вінницького гурту не мають аналогів і підкорюють серця меломанів.
Що спільного у студента політеху, масажиста, випускника Аграрної академії, приватного підприємця і професійного музиканта? Не ламайте довго голову над цією логічною задачкою, бо відповідь проста — любов до сцени і акордів. Не вірите? Тоді знайомтесь ближче — вінницький гурт «STRONG TIME». До речі, ця п'ятірка зруйнувала ще один стереотип: начебто між різними поколіннями не може бути порозуміння і однакових смаків. «Неправда!» — заявляють вони і в підтвердження показують паспорти: наймолодшому — 18 років, найстаршому — 48. А співіснують душа в душу.
- Наш гурт ще зовсім юний, я б навіть сказав, малюк, бо перша репетиція відбулась 18 січня, — розповідає Володимир, фронтмен «STRONG TIME». — З іншими учасниками ми частенько пересікались на музичних тусовках, грали у різних місцевих групах. Якось сиділи в одній компанії й усвідомили, що «перенаситились» блюзом. Хотілося чогось нового, унікального.
Ось так заснувався гурт, головна особливість якого полягає у тому, що хлопці роблять каверверсії на улюблені композиції (справжні «бомби» світового року), котрі не мають аналогів у жодному куточку планети. «Queen», «Scorpions», «Deep purple», «Nazareth», «The Beatles»…
Таку назву вибрали неспроста. Довго нишпорили в Інтернеті, переглядаючи сотні варіантів. Деякі лейбли по кілька разів повторювались. І раптом на очі натрапило два слова «STRONG» і «TIME». Вирішили їх об'єднати. Переклад простий, але змістовний — «сильний час». Як жартують, створили гурт справді не у найкращий, з точки зору економіки, період — в Україні саме в розпалі була сумнозвісна криза. Банки, підприємства, компанії збанкрутували, а тут «народились» нові зірки вітчизняного (поки що, бо плани у хлопців наполеонівські) шоу-бізнесу.
Вокаліст Олександр Онофрійчук «взув» своїми голосовими даними самого Фреді Мерк'юрі і Маккаферті. Навіть ці титани не наважувались співати «наживо» у таких тональностях, які осилив він. До речі, Сашко свого часу отримав титул «Золотий голос Поділля», «Людина року-2008» (номінація: «Культура»), переможець різних конкурсів у Болгарії та Петербурзі.
- Окрім каверверсій, пишемо й автентичний матеріал, — приєднується до розмови ще один фронтмен Павло. — Уже маємо кілька власних «свіженьких» композицій. Дружимо з байкерами, вони просто у захваті від нашої гри. Є перші віддані фанати. У найближчих творчих планах — випуск платівки, щоб народ міг слухати нас, коли завгодно і де заманеться.
Ще жодного разу «STRONG TIME» не полишав сцену в тиші. Таким гучним оплескам можуть позаздрити деякі заслужені і народні. Вони частенькі гості у міських закладах на кшталт «Флінту» та «Royal pub». Зізнаються, що спочатку трохи нервували, як піпл сприйме їх «замах» на світових ідолів. А згодом заспокоїлись, бо після кожного виступу все частіше чують одну й ту ж фразу: «Та ви ж набагато кращі!»
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"STRONG TIME" ПЕРЕВЕРШИВ ФРЕДІ МЕРК'ЮРІ ТА ІНШИХ СВІТОВИХ ЗІРОК
"