Гумор, жарти, веселий настрій та драйв — це те, без чого не можуть прожити учасники гурту «Ясон».
Нещодавно хлопці повернулись зі зйомок програми «Фольк Music», яка транслюється на Першому національному каналі.
Вражень від поїздки отримали чимало, адже не щодня випадає можливість побувати в телестудії і продемонструвати свою творчість тисячам телеглядачів.
Проект «Фольк Music» спрямований на популяризацію українських народних пісень. Спочатку в студії їх виконують аматорські колективи, зазвичай це бабусі з українських глибинок, а потім та ж композиція лунає у виконанні сучасних гуртів.
- Над обробкою української народної пісні «Чіпець» нам довелося довгенько попрацювати, – кажуть учасники групи «Ясон». – Адже до нас від цієї композиції відмовилось кілька виконавців, оскільки не могли інтерпретувати її під драйвовий манер. Для нашого колективу це був цінний досвід, і своїм виступом ми залишились задоволені.
Організатори запросили «Ясон» на програму ще раз, але вже не як учасників, а як гостей. А що стосується творчості цього колективу, то за п'ять років існування хлопці вже зібрали чимало музичного матеріалу для запису власного диску. Найновіші пісні, що вже встигли полюбитися шанувальникам гурту, це «Президент» та «Кукурудза». Вони веселі, жартівливі і не «грузять» слухачів. З кожною новою піснею вони вносять у стиль щось особливе: стало більше року та звуку, але залишився звичний фольк та етно.
У розпал літа «Ясон» займається активною фестивальною діяльністю. Найближчим часом їх можна буде почути на фестивалі «Млиноманія-2009», де хлопці виступатимуть вже вдруге. Також наш вінницький колектив змагатиметься за титул найкращих з іншими рок-гуртами на фіналі фестивалю «Червона рута».
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ЕТНОМУЗИКА - ЗАВЖДИ ЖИВА
"