До літнього оздоровчого періоду у Вінниці створили кілька нових проектів.
Окрім традиційного «Пляжного патруля», в цьому році з'являться молодіжні аніматори.
Основною увагою цих талановитих людей буде організація культурної програми для відпочиваючих. Перш за все, підготовлені рухливі програми для дітей. Представники відділу в справах сім'ї, молоді та туризму міської ради зустрілись з талановитою молоддю, яка виявила бажання взяти участь у новому проекті. Програми аніматорів носитимуть різний характер: оздоровчий, спортивний, культурологічний та інші. Наприклад, тренери танцювальної студії «3Z» будуть проводити уроки танцювальної майстерності.
На благодійній основі аніматори об'їдуть 20 пришкільних таборів. Майстер-класи проходитимуть у різних стилях і триватимуть від 15 до 40 хвилин. Кожен з тренерів даватиме свою програму, а між уроками проходитимуть показові виступи вже досвідчених танцюристів.
– Ми розуміємо, що не всі можуть оплачувати заняття у танцювальних студіях, – говорить Іван Козак, засновник студії «3Z», — тому хочемо дати дітям можливість вивчити ази якісної хореографії. А ще забрати їх з вулиць для того, щоб на літньому відпочинку вони займалися водночас веселою та корисною для здоров'я справою.
Молоді тренери студії «3Z» Наталя Ткачук, Оксана Кравченко, Олександра Аманова, які безпосередньо працюють з маленькими дітьми, зізнаються, що навчати їх набагато складніше, ніж дорослих, які свідомо прийшли у танцювальний зал. Потрібно сконцентрувати дитячу увагу на рухах та зацікавити малечу. Одне з головних завдань — це навчити вільно рухатись і не комплексувати перед глядачами. Адже відомо, що діти відчувають навіть найменшу фальш.
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ДІТЕЙ ВЛІТКУ РОЗВАЖАТИМУТЬ АНІМАТОРИ
"