Все почалось з раннього дитинства. Ще у 5-річному віці Олег Бузовський знайшов для себе цікаве захоплення: хлопчик міг годинами заворожено спостерігати по телевізору циркові вистави чи спортивні змагання, а потім з легкістю повторював дещо з побачених трюків (без страховки!) у реальності. Інколи виходило з першого разу.
Про незвичне хобі батькам не розповідав та й сам гадав, що усі можуть подібне. Якось тітка «засікла» його «на гарячому». Спочатку насварила, бо ж так і покалічитись можна, а потім завела на акробатичні курси при спортивному комплексі «Авангард». 7 років наполегливої праці та щоденного самовдосконалення і результат не забарився: Олег став кандидатом у майстри спорту. Медалі й дипломи з різноманітних змагань, похвала тренерів – було усе, щоб кар’єрно йти по цьому шляху далі. Але раптом плани змінились: у душу хлопця запала інша любов – тепер вже до самбо.
Якось одногрупник Євген, з яким Олег навчається у педуніверситеті (спеціальність «Фізична реабілітація»), запросив його на заняття з самбо та дзюдо у СДЮШ № 5 (при «Локомотиві»). Пішов заради цікавості й… не зміг розпрощатись. Про той свій вибір не шкодує, бо за якихось два роки досяг тих вершин, до яких йдуть десятиліттями. Тренери Іван Негорович і Володимир Бєліков не натішаться здібним вихованцем, з радістю передають йому свій досвід. Вже через рік Олег був срібним призером у Києві серед молоді по Україні, а за три тижні виборов “бронзу” серед дорослих (у категорії до 52 кілограмів). Саме тоді його і взяли у резерв національної збірної з цього виду спорту.
- Вагу постійно потрібно контролювати, – розповідає Олег Бузовський. – Перед кожним змаганням обов’язково скидаю як мінімум 5 кілограмів шаленими темпами – за 2-3 дні. Методи різні: від виснажливих тренувань до походів у сауну. Остання моя гордість – третє місце на міжнародному турнірі з дзюдо серед дорослих, який на початку червня відбувся у Львові. Були учасники з Росії, Молдови.
Звичайно, без травм не обходиться. Але як справжній чоловік усі «поламки» Олег сприймає мужньо. Боєць, одним словом.
- Я дуже хочу виграти для України золоту олімпійську медаль, – зізнається хлопець. – За часи незалежності лише двічі наші спортсмени завоювали “бронзу” з дзюдо на Олімпіаді. Ми – сильна нація, в жилах якої тече могутня козацька кров. Моя країна гідна найвищої сходинки п’єдесталу, і я це обов’язково доведу.
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"Я ВИГРАЮ ДЛЯ УКРАЇНИ ОЛІМПІЙСЬКЕ ЗОЛОТО!" - запевняє 20-річний Олег Бузовський, який уже в резервному складі національної збірної з самбо та дзюдо
"