Вінничанка Ксенія Куца запросто може роздавати автографи за деяких знаменитостей.
Вперше помітила Ксенію зовсім випадково – разом чекали на зупинці “маршрутку”. “Дивись, он же Ольга Бузова з телепроекту “Дом-2”! – раптом почали перешіптуватись біля мене двоє дівчат. – І що вона тут робить?! Давай, автограф візьмемо”. Але не встигли, бо “знаменитість” поїхала. Через кілька днів доля знову звела з цією людиною. Не вагаючись, підійшла, щоб познайомитись ближче.
- Частенько чую про свою зовнішню схожість з Ольгою Бузовою і з... Мерилін Монро, - розповідає вінничанка. – Якщо чесно, то навіть не знаю, хто така перша, бо телевізор хоч і маю, але зовсім його не дивлюсь. От прочитати цікаву книгу чи поспілкуватись з друзями через Інтернет – зовсім інша справа. І взагалі саму схожість категорично заперечую, оскільки вважаю, що неможливо уподібнити двох людей лише за кольором волосся і мушкою на щоці.
Своє життя Ксенія називає не інакше як трампліном. Коли почуєш деякі факти з її біографії, то інше слово на думку не спадає. У 15 років вона екстерном закінчила школу і виїхала разом з батьками на ПМЖ до Португалії.
- Країна дуже гарна, затишна, люди привітні. До речі, українців там, напевно, більше, ніж корінних мешканців. Мабуть, тому завжди отримуємо звідти високі бали на “Євробаченні”, - пригадує Ксенія. - Але вже через три місяці стабільної казки я усвідомила, що сумую за спонтанною і непередбачуваною Україною. Вдячна рідним, бо вони підтримали мій вибір. Зараз живу сама у Вінниці, а батьки залишились у Португалії. Щодня телефонуємо один одному, час від часу навідуємось у гості. Взагалі, люблю екстремальні рішення і ризик. Без них існування якесь одноманітне. Як-то кажуть, їм життя, як мед, ложкою.
Цього річ 20-річна Ксюша завчасно закінчила і наш педуніверситет (факультет іноземних мов). Але найбільше її хобі – танці. В дитинстві займалась у славнозвісному “Барвінку”. Потім були довгі роки перерви, курси стрип-денсу (дівчина наголошує, що ніякого відношення до стриптизу цей напрямок не має. Тут розвивають пластику тіла, вчать не вульгарному, а прекрасному).
- Без музики і “па” не можу протриматись й дня, - зізнається співрозмовниця. – Я дуже щаслива, що маю можливість реалізувати свій потенціал та енергію. Зараз викладаю у місцевій танцювальній студії “3Z”. Напрямки різні: від класики - до сучасних модерних постановок.
Не так давно сама Ксенія Куца зайняла друге місце у хореографічному конкурсі “Клубні танці”, якій проходив в “Амагамі”. Якось відпочивала з компанією друзів у цьому нічному клубі і почула про оголошення змагань. Вирішила спробувати – результат ви вже знаєте.
Ксенія часто робить виклики суспільству.
- Я пройшла довгий шлях до самовизначення. Бувало, що і в синій колір волосся фарбувала, і в зелений, - каже Ксенія. – І блондинкою була. До речі, якась доля правди з народного стереотипу про білявок таки є, але раджу серйозніше ставитись до них. Не всі вони такі прості, як здаються на перший погляд. А ще зрозуміла одну істину: неважливо, якого кольору очі чи туфлі, головне – яка у тебе душа.
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ДВІЙНИК МЕРИЛІН МОНРО І ОЛЬГИ БУЗОВОЇ ЇСТЬ ЖИТТЯ ЛОЖКОЮ!
"