«У минулому номері прочитала публікацію Олександра І. «Чому дівчат цікавлять лише гроші?» і не втрималась, щоб не відписати, бо, оскільки сама жіночого роду — значить, «камінь полетів і в мій город».
Погоджуюсь, що любов за «бакси» не купиш, але чомусь без них вона дуже швидко згасає. А, можливо, це не сучасні дівчата такі погані і меркантильні, а хлопці — ледачі та інертні?!
Ви подивіться на переважну більшість українських дружин — вона з ранку до ночі спину не розгинає, бо «тягне» господарство, дітей, ще й чоловік на шиї висить. Хіба про таке життя мріяла кожна з них, стоячи на весільному рушнику і даючи клятву перед Богом? Думаю, ні. Мабуть, усі наречені бачать у своєму виборі якнайкращі риси — мужність, відповідальність і здатність забезпечити їм та дітям гідне існування.
В останньому немає нічого поганого чи ганебного. Так вже природою закладено, що жінка — берегиня домашнього вогнища, а благовірний — мисливець, який добуває їжу та захищає від «вселенських бід». На жаль, у реальності ці речі зачасту міняються місцями.
Зараз хлопці «косять» від армії, а у стосунках - ще й від свого першочергового покликання — матеріального забезпечення другої половинки. Я не кажу, що кохана повинна сидіти склавши руки і просити грошей на колготки чи білизну. Ні. Вона також має кар'єрно розвиватись і робити свій внесок у спільний бюджет. Якщо хочете, навіть 50% на 50% (але не ж 80% на 20%, ще й не на користь слабкої статі).
Скільки б ми тут не дискутували на тему «добро гроші чи зло», але в єдиному матимемо однаковий висновок: без цих «бумажок» ніяк, нікуди, ніколи...
Їсти хочеться щодня (і не соєві сосиски чи напівфабрикати), одягатись також мусиш (набагато приємніше у пристойних бутіках, а не на секонд-хенді), жити десь треба (про котеджі не говорю, але і за кімнату у гуртожитку «відстібнути» треба)... Якщо коханий хоча б намагається (!) тобі це дати, то, принаймні, з'являється повага до нього. А вона набагато вагоміша у стосунках, ніж пристрасть, яка з часом зникає...
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"КОХАННЯ ЗА ГРОШІ НЕ КУПИШ, але без них воно чомусь швидко згасає..."
"