Це звучить як кощунство, але саме так написала в «МiГ» 14-рiчна Оля. Якщо коротко переказати її ситуацiю, то виглядати вона буде так: мама – вчителька, яка на роботi звикла командувати класом i безжально карати порушникiв дисциплiни, а батько – слухняний чоловiк, аж до безволля. Вдома нiколи не було теплих стосункiв, а останнiм часом вони зовсiм зiпсувались.
Весною Оля ожила, частiше стала гуляти з подружками. Якось зiбрались компанiєю iз знайомими хлопцями і вирішили пiти у кiно i на дискотеку. Мамi Оля сказала, що йде з дiвчатами i скоро повернеться. Але спiзнилась. А коли мати у вiкно побачила, що її проводжає хлопець – що тут почалось! Оля, звичайно, чекала скандалу, але не такого... Якими тiльки словами її не нагородили: вона i шалава, i гуляща, i непутяща. Мати хапалась за серце, а батько у цi хвилини вступав зі своїм вiчним: «Ти що з мамою робиш, невдячна! У неї серцевий напад починається!» На адресу Олиних друзiв було сказано, що вони знають тiльки горiлку, сигарети i розпусту. «Ви нiчого не розумiєте, вони хорошi», – лепетала Оля. Мама крикнула: «Бiльше ти з цими гуляками нiкуди не пiдеш!» – i пiшла на кухню пити валер’янку. Оля втекла до себе i закрилась.
Це була катастрофа! Завтра недiля, батьки вдома. А хлопцi i дiвчата домовились йти у парк, причому в Олi була дуже вiдповiдальна мiсiя. «Менi треба було помирити подругу Iру з її хлопцем, якого повинен був привести друг. Iра чекала мене, нервувала, думала, що я її зрадила, – написала дiвчина. – Я навiть їсти не могла цiлий день, тiльки плакала. Вночi менi наснилось, наче я кричу мамi, що я її ненавиджу! Зараз менi дуже хочеться пiти з дому, але куди пiдеш?»
Дiвчина хоче гуляти не до 11-ої вечора, а до 2-ої години ночi i воює за це право не на життя, а на смерть. Впевнена, що мама її не розумiє...
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
"Я ЗАЗДРЮ ТИМ, У КОГО НЕМАЄ БАТЬКIВ!"
"