Разом з передовими програмістами світу він побував у Лас-Вегасі, де переймав досвід в американських програмних інженерів. Це була перша поїздка Сашка за кордон.
Але, окрім Лас-Вегасу, йому вдалось побачити ще й Нью-Йорк та Лондон. День У столиці Об’єднаного Королівства гніванчанин провів з досить екстремальних причин – у небі над Північною Шотландією зламався його літак.
– Ми, звичайно, дещо схвилювались, але згодом жартували, що було б добре, аби літак зламався ще десь над Берліном або Варшавою… Тоді у нас би була справжня кругосвітня подорож, – розповідає, посміхаючись, Олександр. – Приємне враження у мене залишилося після спілкування з колегами. Адже там зібрались найкращі програмери світу. Мені було навіть дивно, коли на рівних зі мною розмовляли програмісти, які заробляють по 700-800 тисяч доларів у рік на своїх проектах. Для мене як для другокурсника це велике досягнення.
Сашко Сташук навчається у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Програмна інженерія». Взяти участь у конкурсі програмістів, який організовувала в Україні потужна соціальна мережа « Facebook», Олександр вирішив сам. Він та його однокурсники подали заявку, аби перевірити свої сили. Змагання проходило у кілька етапів. Фінальна частина конкурсу проводилась в американській столиці азарту Лас-Вегасі. За результатами передостаннього етапу з кожної країни-учасника відбиралося до десяти найкращих програмістів, які летіли у Штати.
– Те, що відбувалося у Вегасі, конкурсом назвати важко. Скоріше, це була просто приємна розмова-дискусія з всесвітньовідомими програмерами. Організатори подбали про комфорт учасників. Проживали ми у сучасному готелі «Міраж», також нам провели екскурсію Вегасом. На жаль, переконатися у тому, що Лас-Вегас – це столиця світового азарту, я не зміг, адже ще не маю 21 року. Щойно я кинув 5 центів в автомат, як до мене підійшов полісмен і попросив мій ID (identification – будь-який документ, який посвідчує особу). Побачивши мій вік, він люб’язно пояснив, що мені варто піти геть від автоматів, інакше я заплачу великий штраф. Ця п’ятиденна подорож значно покращила рівень моєї англійської.
Сашко розповідає, що Лас-Вегас йому запам’ятався двома речами – американськими гірками та незвичайною рекламою готелів міста. «Міраж», де жили українці, мав свій власний вулкан, який мелодійно вивергався двічі на годину. Біля інших були танцюючі фонтани та справжні піратські війни на човнах. А щодо американських гірок, то Олександр впевнено сказав, що бажання покататись на цьому атракціоні знову в нього з’явиться ще не скоро. Просто не вистачить сміливості.
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
У ВІСІМКУ КРАЩИХ ПРОГРАМІСТІВ УКРАЇНИ ПОТРАПИВ ГНІВАНЧАНИН ОЛЕКСАНДР СТАШУК
"