Цьогоріч Україну на пісенному конкурсі представлятиме їхній друг Андранік із Хмельницького, за якого у шоу «Танцюю для тебе» танцював наш знаменитий боксер В’ячеслав Узєлков.
«Те, що народжу близняток, я знала ще з раннього дитинства, — розповідає Оксана Вікторівна, мама. — Нас у родині троє: крім мене, ще є сестра і брат. Якось ненька сказала, що у когось обов'язково буде одразу двійко немовлят. Інтуїтивно відчула, що то про мене. З нетерпінням очікувала на своїх донечок і вдячна Господу, бо отримала щастя в квадраті».
Маша і Даша Авер'янови — нерозлийвода. Ось уже 10 років, як вони одна від одної ні на крок. Спільна не лише зовнішність, а й кімната, школа і навіть парта.
– Раніше ми полюбляли «розводити» оточуючих і частенько мінялись місцями, а зараз «зав'язали» з цими приколами, — зізнається Дарина. — Але друзі й самі плутаються, хто з нас хто. А от матуся із зав'язаними очима завжди безпомилково вирахує правду.
Саме від неньки сестричкам у спадок генетично передався неабиякий талант — унікальні голоси. Даші — сопрано, Марії — альт. Хоча спочатку дівчата три роки серйозно займались гімнастикою і мріяли стати олімпійськими чемпіонками. Та у дитячому садочку викладачка з музики одразу помітила хороші вокальні дані і порадила підкорювати сцену. Але не спортивну – мистецьку.
– Уже п'ять років відвідуємо дві музичні студії — «Зоряну мрію» у «Райдузі» та беремо уроки вокалу у Будинку офіцерів, — продовжує Маша. — Користуючись нагодою, хочемо висловити подяку наставникам Ірині Воєнній та Олександру Кузеванову, за спонсорську підтримку велике спасибі Євгену Майданику. Паралельно навчаємось у музичній школі. Співпрацюємо зі своїм автором одеситкою Мариною Гурою, яка написала нам вже 14 пісень: про дружбу, рідну Вінницю. Хочемо випустити свій диск.
Сестри Авер'янови — призерки та лауреатки десятків пісенних конкурсів. Минулого року ще й стали «Міні-віце-міс України» (журі так і не могло вирішити, яка красивіша). Та найбільша їхня мрія — перемогти на дитячому «Євробаченні». До мети йдуть десятимильними кроками: у 2008-му вперше подали заявку. Тоді не пощастило, бо виявилися... замалими (не вистачило три місяці до 10 років). Цьогоріч спробували удачу вдруге з піснею «Серце друга» (композиція тримовна, Даша і Маша долучились до написання музики). Вислали організаторам диск, і незабаром їм повідомили, що пройшли до наступного туру (з 86 претендентів відібрали 30). Вони були за крок до фіналу, але в результаті все-таки переміг їхній друг Андранік з Хмельницького (за цього хлопчика опановував паркет вінницький боксер В'ячеслав Узєлков у шоу «Танцюю для тебе» — авт.).
- Ми дуже раді за Андраніка і зовсім не ображаємось. Відсилали за його пару SMS-ки під час шоу і тепер триматимемо кулачки, — кажуть сестрички Авер'янови. — Уже точно знаємо, що знову спробуємо у 2010-му. Рано чи пізно – таки підкоримо Європу.
Їх обожнює Михайло Поплавський, який неодноразово привселюдно обіцяв, що без екзаменів прийме Дашу і Машу до свого університету. Близнючки товаришують з багатьма українськими зірками: Мікою Ньютон, Віталієм Козловським, Наталією Валевською, Віктором Павліком, Потапом і Настею...
Вони такі веселі і милі, а ще дуже щирі. Це та риса, якої не вистачає вітчизняному шоу-бізнесу. В добру путь, дівчатка!
Источник: Молодіжна газета Вінничини | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "
ВІННИЦЬКІ БЛИЗНЮЧКИ АВЕР'ЯНОВИ були за крок від дитячого "Євробачення"
"