Сьогодні, 26 червня, в залі урочистих подій Національної академії оборони України відбулися урочистості, присвячені випуску слухачів факультету підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня. Повідомляє прес-служба Міноборони.
Привітати випускників зі знаменною подією в їхньому житті завітали заступник глави вітчизняного оборонного відомства Володимир Діброва, керівний склад Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, командувачі видів Збройних Сил України, представники духовенства та громадськості, рідні та близькі випускників.
47 генералів та офіцерів, які по закінченню Національної академії оборони України отримали повну вищу військову оперативно-стратегічну освіту та здобули кваліфікацію “Магістр державного військового управління” за спеціальністю “Управління діями з’єднань та об’єднань Збройних Сил”, отримали дипломи особисто від заступника Міністра оборони України Володимира Діброви, командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Івана Свиди та командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковника Івана Руснака.
Вітаючи генералів та офіцерів зі здобуттям кваліфікації магістра, заступник Міністра оборони України Володимир Діброва звернув увагу на зміни, які останнім часом відбуваються у Збройних Силах України.
За його словами, змінюється функціональна структура Збройних Сил України, забезпечується координація застосування військ (сил) шляхом створення дієздатного органу управління міжвидовими угрупованнями – Об’єднаного оперативного командування. Відбуваються структурні зміни у центральному апараті Міністерства оборони та Генеральному штабі, оптимізуються структури, постійно уточнюються їх завдання та функції за стандартами збройних сил держав-членів НАТО, впроваджено розподіл функцій управління на оперативно-стратегічному рівні, за рахунок проведення тренувань, навчань, стрільб, польотів, виходів у море підвищено якість підготовки військ (сил).
– Особлива роль у вирішенні нових завдань покладається на офіцерський корпус, який є кадровою основою Збройних Сил, – підкреслив Володимир Діброва. – Саме майбутніх командирів і начальників високого рівня готують у Національній академії оборони України.
У своєму привітанні заступник керівника військового відомства відзначив, що за останній час в академії відбулися істотні позитивні зрушення в організації навчально-виховного процесу, зміцненні навчально-матеріальної бази, підвищенні наукового потенціалу.
– Академія стоїть на порозі структурних змін та питань, пов’язаних з переформуванням в Національний університет оборони України. Я впевнений, що особовий склад академії зуміє в короткий термін виконати нові завдання з високою якістю і у визначений час. Саме за такий відповідальний підхід до вирішення завдань державної ваги висловлюю всьому особовому складу академії щиру подяку, – сказав він.
Звертаючись до випускників, Володимир Діброва звернув увагу на те, що сьогодні військовослужбовці Українського війська забезпечують мир і стабільність у складі багатьох миротворчих місій, що є дуже важливим з точки зору утвердження нашої держави як впливового суб’єкта в системі європейської і світової безпеки.
Він висловив сподівання, що випускники нинішнього року, які служать на провідних посадах командирів і начальників в органах військового управління, об’єднаннях, з’єднаннях, військових частинах, будуть взірцем сумлінного служіння Батьківщині, зразком високих моральних якостей, відповідальності, офіцерської честі.
– Нехай вам, людям з високорозвиненим почуттям гідності, завжди буде притаманна потреба постійного самовдосконалення, професійного зростання, духовного збагачення, благородства. Завжди пам’ятайте, що найвища цінність нашого суспільства – людина з її проблемами, турботами, радощами. Саме тому в основі вашої роботи у військових колективах має бути робота з людьми, виховання підлеглих свідомими патріотами Вітчизни, – наголосив заступник Міністра оборони України. – Ми розраховуємо на вашу енергію та ініціативу, відповідальність та високий професіоналізм. Чітко усвідомте, що якість вашої роботи цілком залежатиме від реалізації трьох взаємопов’язаних між собою компонентів: професіоналізму, принциповості, порядності.
Наприкінці свого привітання Володимир Діброва сердечно поздоровив випускників із закінченням навчання та побажав їм успіхів у подальшій службі, а колективу Національної академії оборони України – творчої наснаги і успіхів у підготовці висококваліфікованих офіцерських кадрів.
Заступник Міністра оборони України особисто вручив диплом магістра з відзнакою та золоту медаль заступнику командувача Військово-Морських Сил – начальнику військ берегової оборони командування ВМС ЗС України генерал-майору Олександру Островському. Заступник командувача Військово-Морських Сил з бойової підготовки та вищих військових навчальних закладів контр-адмірал Віктор Носенко та командир 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України полковник Ігор Плахута отримали від Володимира Діброви дипломи магістра з відзнакою.
Сьогоднішні випускники в подальшому проходитимуть службу в армійських корпусах, у штабах видів Збройних Сил та оперативних командувань, структурних підрозділах Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Заступник Міністра оборони: “Особлива роль у вирішенні нових завдань покладається на офіцерський корпус, який є кадровою основою Збройних Сил”"