![Олександр Черевко: «Обласна влада завжди відкрита для співпраці з представниками бізнесу»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2009/news28_b.jpg)
23 червня на Черкащині пройшов обласний форум «Влада і бізнес – партнери». Його учасники окреслили шляхи подальшого розвитку підприємництва краю.
Як зазначив, відкриваючи зібрання, голова облдержадміністрації Олександр Черевко, пріоритетним напрямком державницької політики Президента України Віктора Ющенка є підтримка розвитку малого і середнього бізнесу та формування партнерських стосунків між представниками бізнесу та владою. Саме Глава держави започаткував проведення подібних форумів на центральному рівні і доручив провести аналогічні зібрання в регіонах держави.
Адже напередодні проведення форуму, 22 червня, Президентом України Віктором Ющенком було підписано Указ «Про стимулювання розвитку підприємницької діяльності в умовах світової фінансової кризи».
Олександра Кужель голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, яка взяла участь у цьому заході, зазначила, що при формуванні цього документа Президент України максимально врахував пропозиції від комітету, тому вона покладає великі надії на поліпшення ситуації у зв’язку з прийняттям цього Указу.
– Ефективна підтримка малого і середнього бізнесу є одним із десяти пріоритетів, що активно реалізуються в області, - підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Черевко. – Наше завдання - створити умови для успішного розвитку малого та середнього бізнесу, і це повинні усвідомити представники всіх гілок влади.
За його дорученням у кожному районі та місті будуть створені місцеві та регіональні галузеві ради підприємництва а контролюючим органам рекомендовано зменшити кількість перевірок, наскільки це можливо у рамках чинного законодавства.
Під час засідання було обговорено ряд інших гострих проблем. Серед них: щодо регуляторної політики, участі бізнесу у підготовці рішень органів виконавчої влади, щодо наслідків заборони грального бізнесу для Черкащини.
Олександр Черевко окремо зупинився на проблемах з розвитку підприємництва в м. Черкасах та пообіцяв максимально сприяти у їх вирішенні. Буде створено відповідну комісію за участю першого заступника мера міста Черкаси Миколи Шкарабури та представників правоохоронних органів.
- Ми відкритті для співпраці і завжди готові допомогти вам у подоланні всіх економічних труднощів, - підкреслив голова облдержадміністрації.
Він поінформував, які антикризові заходи вживаються в області. Це і проведення ІV Інвестиційного форуму, у якому взяли участь представники двадцяти країн світу, понад 50 провідних підприємств області, з яких 30 – представники малого та середнього бізнесу А також про підписання протоколу намірів про торговельно-економічне, культурне і гуманітарне співробітництво між Черкаською областю та Люблінським воєводством Республіки Польща.
Для довідки:
Номер телефону «гарячої» телефонної лінії Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва для суб’єктів підприємницької діяльності з метою оперативного інформування з приводу порушень органами державного нагляду вимог нормативних документів та чинного законодавства України – 8 800 507 30 90.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Олександр Черевко: «Обласна влада завжди відкрита для співпраці з представниками бізнесу»"