Подробно
Громадянський форум Дрогобиччини включився в боротьбу за владу, бо хоче вселити в українців силу і віру в себеУкраина, Львов и область | Местные новости | 25-06-2009 12:20 | Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів > Вести от этого источника
Сьогодні, 25 червня, на 29 сесії міської ради член президії громадської організації «Громадянський форум Дрогобиччини», депутат міської ради першого демократичного скликання Юрій Модрицький оголосив відкрите звернення-вимогу. В ньому, зокрема, йдеться, що громадсько-політичне об’єднання націоналістичного спрямування включається в боротьбу за владу, хоче вселити в українців силу і віру в себе, показати Дрогобичанам гідну мету цієї боротьби, ставши на захист громади. Про це повідомив кореспондент ЗІКу. Источник: Незалежне інформаційне агентство ZIK.com.ua - Львів | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛьвов![]() |
Добавить комментарий к новости "Громадянський форум Дрогобиччини включився в боротьбу за владу, бо хоче вселити в українців силу і віру в себе"