![У Житомирі пройшов фінал «Першої ноти-2009». ФОТОрепортаж](http://zhitomir.info/images/mod_news/2009-06-09IMG_0957_top_autozoom_220x221.jpg)
У «Першої ноти-2009» є сім переможців!
З великим успіхом і при вщент заповненому обласному драмтеатрі відбувся заключний етап щорічного дитячого конкурсу «Перша нота». У конкурсі взяли участь близько півтисячі дітей із 12 районів області та Житомира. До фіналу пройшло 32 учасники. Переможцями стали семеро: Ігнатенко Тетяна з Бердичева, Новицька Світлана з Черняхова, Лавренчук Ірина з Баранівки, Завадський Іван з Овруча, Данюк Віктор з Олевська, Кукса Анна і Шемчук Вікторія з Житомира. До складу журі увійшли: шеф-редактор радіо «Житомирська хвиля» Артур Самарцев, директор телевізійної «Студії Ц-ТВ» Іван Кваша (організатори конкурсу), а також заслужений артист України, співак Юрій Градовський, композитор і продюсер Валерій Нужда, співачка і викладач естрадного співу Тетяна Кисельова, а з Києва, спеціально для участі в оцінюванні, завітав лідер відомого гурту «Мандри» - Фома (до речі, також заслужений артист України). Свято проходило за підтримки Юрія Забели та ТМ «Рудь», спонсор показу телевізійної версії ТМ «Віндзор». Всі діти отримали безліч подарунків від меценатів та спонсорів проекту. Кожен юний виконавець отримав ювелірну прикрасу – «Срібну нотку» (мережа магазинів «Жемчужинка»), DVD-програвач, Страховий поліс («Пожежно-страхова компанія»), пенали (ТМ Рудь») і компакт диски (від zhitomir.info). А сім переможців вже традиційно отримали стилізовану нагороду – Відзнаку «Перша нота» (виготовлену ТМ «Проспер») та диплом переможця з рук Юрія Забели, а також мультимедійні плеєри (спонсор показу ТМ «Віндзор»), фірмові фени (салон «Клео»), рюкзаки (ТМ «Рудь»). Переможців нагородили індивідуальними подарунками: Завадський Іван отримав телевізор від Незалежної професійної спілки «Єдність», Віктор Данюк - сертифікат на 2 тисячі гривень від мережі магазинів «Євроспорт», Шемчук Вікторія - сімейну путівку на відпочинок у Криму від компанії «Тур-сервіс», Новицька Світлана - від Страхової компанії «Оранта» фотоапарат преміум-класу, Кукса Анна - телевізор від Продюсерської агенції Валерія Нужди, Ігнатенко Тетяна - ноутбук від ресторанно-готельного комплексу «Петроград», а ще одна маленька переможниця Лавренчук Ірина отримала особливий приз від генерального спонсора ТМ «Рудь» - домашній кінотеатр і телевізор. А з рук співака Фоми – «Золоту Першу ноту» (приз глядацьких симпатій, виготовлену мережею магазинів «Жемчужинка»).
Окрім запланованих подарунків, були ще незаплановані: учасниця з Бердичівської школи-інтернату Кравчук Вікторія отримала від Президента СК «Легіон» Олександра Коцюбко Сертифікат на навчання у вищих навчальних закладах України. Продюсер «Академії зірок» Сергій Вікторов запросив Юлію Чумак, Віктора Данюка та Вікторію Кравчук взяти участь у святковому шоу «День молоді в Житомирі». Усім глядачам концерту була презентована тематична сувенірна продукція ТМ «Рудь», та ТМ «Віндзор». На завершення свята пролунав гімн «Першої ноти» і глядачів потішив яскравий салют. Організатори проекту висловлюють величезну подяку всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні свята і відбіркових турів у райцентрах області. До зустрічі на «Першій ноті-2010»!
Все коментарии
Источник: Житомир.info | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Житомирі пройшов фінал «Першої ноти-2009». ФОТОрепортаж"