На базі Київського міського військового комісаріату Територіального управління “Північ” Сухопутних військ ЗС України завершилося триденне мобілізаційне навчання, присвячене відпрацюванню дій з управління мобілізацією людських і транспортних ресурсів на території міста Києва. Повідомляє прес-служба Міноборони.
У заході, що проходив під безпосереднім керівництвом начальника Територіального управління “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Анатолія Сиротенка, брали участь офіцери штабу Територіального управління, особовий склад районних військових комісаріатів міста Києва, представники регіональних органів МВС, СБУ, МНС та місцевих органів виконавчої влади.
Під час навчання умовно відпрацьовувалися заходи щодо розгортання системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів у військові частини та установи в необхідному для виконання поставлених завдань обсязі, переведення військових комісаріатів на організацію та штати воєнного часу, організація взаємодії зі з’єднаннями та військовими частинами, які комплектуються.
За словами начальника Територіального управління “Північ” генерал-майора Анатолія Сиротенка, особовий склад військових комісаріатів міста Києва з поставленими завданнями в цілому впорався. При цьому генерал-майор Анатолій Сиротенко звернув увагу на необхідність постійного вдосконалення навичок, набутих під час навчання.
– Очікувати високих показників в різного роду навчаннях можна лише в тому випадку, коли кожен військовослужбовець чи працівник, залучений до навчань, регулярно працює над собою, вивчає керівні документи і є фахівцем своєї справи, – наголосив генерал-майор Анатолій Сиротенко.
У ході навчання начальник Територіального управління “Північ” відвідав деякі районні військові комісаріати, де перевірив розгорнуті елементи збору та поставки мобілізаційних ресурсів, зокрема пункт попереднього збору техніки в Печерсько-Голосіївському об’єднаному районному військовому комісаріаті на базі відкритого акціонерного товариства “Автотранспортне підприємство” та збірний пункт військовозобов’язаних у Святошинському районному військовому комісаріаті на базі ліцею “ЕКО”.
Найбільш високий рівень відпрацювання завдань продемонстрував особовий склад Київського міського військового комісаріату, Печерсько-Голосіївського, Дніпровського та Оболонського районних військових комісаріатів.
– Особовий склад військових комісаріатів міста Києва отримав певний досвід у здійсненні управління заходами мобілізації людських і транспортних ресурсів відповідно до діючої системи бойової і мобілізаційної готовності, набув практичних навичок зі збору і аналізу даних про хід виконання запланованих заходів та в прийнятті обґрунтованих рішень в обстановці що склалася, – підкреслив генерал-майор Анатолій Сиротенко.
За старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення мобілізаційних навчань начальник Територіального управління “Північ” оголосив подяки та нагородив грамотами кількох офіцерів військкоматів столиці, серед яких полковники Валерій Антошин та Вадим Слєпко, підполковники Олександр Байдюк та Валентин Кожуховський, майор Руслан Труш, а також офіцер штабу керівництва полковник В’ячеслав Ясковець.
Источник: Хрещатик - Київська мунiципальна газета | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На базі Київського міського військового комісаріату завершилося мобілізаційне навчання"