Сьогодні відбудеться надзвичайний матч між Динамо і Шахтарем, який гарантує вихід у фінал кубка УЄФА української клубної команди. Своїми думками з цього приводу поділились відомі українці: Микола Томенко, Олександр Бригинець, В’ячеслав Узелков, OKSI, Сергій Притула, Христина Гусіна.
Микала Томенко (віце-спікер Верховної Ради України): Думаю, що рахунок у Києві буде 1:1. Це пов’язано з тим, що обидві команди добре підготовлені і мають гарну мотивацію до перемоги. З іншого боку, інтрига повинна розв’язатися у другій грі, бо це б показало нам не лише вправнішу команду, а й більш психологічно сильну.
Для нас, українців, у данному випадку, важливим має бути не те, хто переможе в Києві чи в Донецьку, а щоб у фінал пройшла команда, яка переможе в Стамбулі і привезе до Києва довгоочікуваний кубок. Перемога країни важливіша ніж перемога окремого міста чи клуба.
В’ячеслав Узелков (інтерконтинентальний чемпіон з боксу): Я не дуже то й розбираюся у футболі. Просто як людина непосидюча – не можу висидіти перед телевізором півтори години, дивлячись одну гру. Але як спортсмен, можу сказати одне: найголовніше – це справедливе і чесне суддівство. І тоді переможе – найсильніший.
Олександр Бригинець (письменник, радник прем’єр-міністра України): У змаганні між Динамо і Шахтарем за вихід у фінал кубку УЄФА для нас, українців, переможець значання не має, а от інші аспекти цих ігор можуть виявитися дуже важливими. Ми всі розуміємо, що протистояння київських і донецьких вболівальників, як у Києві, так і в Донецьку, буде, певно, значно гострішим, ніж протистояння між фанами під час проведення фіналу ЄВРО-2012 у Києві. А ще я пам’ятаю, як правоохоронці кілька років тому влаштували побоїще на Олімпійському стадіоні. Виходячи з цього, мене надзвичайно цікавить як буде організована охорона півфінальних ігор і закликаю як правоохоронців, так і фанів, бути максимально взаємовічливими, адже цілком можливо, що конфлікти, які можуть бути спровоковані під час ігор у Києві та Донецьку, можуть поставити під сумнів повноцінне проведення ЄВРО-2012 в Україні.
OKSI (співачка): Среди моих друзей и родственников есть как и бывшие, так и нынешние футболисты. Некоторые заядло болеют за Шахтер, некоторые – за Динамо. А мне нравится, когда игра проходит красиво и забивается много голов.
Сергій Притула (телеведучий, атор Файна Юкрайна): Дуже прикро, що наші команди зійшлися на межі чверть фінала і півфінала, а не у фіналі, наприклад. Але це вже досягнення. Розумію, що потужне протистояння відбудеться за тиждень, а сьогодні ризикну поставити на результативну нічию.
Кристина Гусина (дизайнер одежды): Игра будет серьезная и жесткая, можно даже сказать сумасшедшая – ведь впервые сойдутся 2 украинские команды. Страсти накалены и, думаю, футболисты не разочаруют. Все будут выкладываться на полную. Это будет, такой себе, маленький национальный праздник. Именно праздник, ведь в любом случае одна из наших команд пройдет дальше.
Источник: ЗА КИЇВ | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Матч Динамо-Шахтер. Прогнози відомих українців"