![В Житомирской области горело 550 гектаров Полесского заповедника!](http://zhitomir.info/images/mod_news/2009-04-3016_02_autozoom_220x164.JPG)
29 квітня 12.50 год. до оперативно-координаційного центру Головного управління МНС України в Житомирській області надійшло повідомлення про верхову лісову пожежу в лісовому масиві Поліського природного заповідника с.Селезівка Олевського району Житомирської області.
На місце пожежі для оцінки ситуації виїхала оперативна група на чолі з заступником начальника Головного управління полковником служби цивільного захисту В’ячеславом Орчинським, якою було встановлено, що на території шести кварталів Копищанського лісництва Поліського природного заповідника горить ліс, місцями пожежа переходить у верхову, на загальній площі близько 300 Га.
Станом на 20.00 год. верховою пожежею охоплено вже 11 кварталів. Верхова пожежа перейшла в низову на загальній площі 550 га. Працівниками лісництва проводиться пуск зустрічного вогню.
Станом на 22.00 год. на місці пожежі зосереджено з підрозділів МНС – 67 чоловік, 15 одиниць техніки, з них з в резерві розміщено в м. Олевськ - 29 чоловік,7 одиниць техніки. З числа державних лісогосподарств, заповідника та місцевого населення – 100 чоловік, 10 одиниць техніки.
О 23.00 год. за підписом заступника начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства надійшло повідомлення про локалізацію пожежі.
Про це повідомляє Сергій Уланов, співробітник прес-служби МНС України в Житомирській області.
В 00.20 год. 30 квітня з смт Озерне Житомирського району до місця пожежі виїхав паливозаправник однієї з військової частини з 15 тонами авіаційного гасу.
Станом на 06.00 год. 30 квітня силами та засобами підрозділів МНС Житомирської та Рівенської областей, ДЛГ, місцевого населення проводиться гасіння пожежі зі сторони населеного пункту Майдан Копищанський.
З 05.00 год. на місці події працюють перший заступник голови ОДА Володимир Загривий, начальник ГУ МНС України в Житомирській області полковник служби цивільного захисту Ігор Нікітчук, заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Зарічний.
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до громадян з проханням суворо дотримуватися правил безпечного перебування в лісових масивах. Зокрема забороняється в'їжджати на територію лісового фонду транспортними засобами, розводити в лісі багаття, палити та кидати недопалки чи непогашені сірники, спалювати у лісових масивах сміття, побутові та інші відходи, - повідомляє прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку», Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для виконання всіма громадянами, які з будь-яких причин перебувають у лісі.
Не зайвим буде нагадати, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для фізичних осіб та від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів - для посадових осіб. Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення пожежі або поширення її на значні площі карається накладанням штрафів у розмірі від 3 до 10 неоподаткованих
Житомир.info
Все коментарии
Источник: Житомир.info | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "В Житомирской области горело 550 гектаров Полесского заповедника!"