![На території Черкас можуть з’явитися кемпінгові містечка](http://www.ckrada.com/images/news/666.jpg)
Найближчим часом на черкаських пляжах можуть з’явитися так звані кемпінгові містечка. Їх точне місцерозташування поки що узгоджується. Серед можливих варіантів розглядаються території поблизу з розважальними комплексами “Бочка” та “Рів’єра”.
— Хочу сказати, що ідея міського голови щодо залучення туристів у наше місто буде справді втілюватися в життя, щоб там не говорили скептики. Підтвердженням цього є, наприклад, ті заходи, що планує запроваджувати управління архітектури та містобудування, — пише у своєму Інтернет-щоденнику http://sergiygura.livejournal.com/4368.html заступник міського голови Сергій Гура.
Він вважає, що розміщення кемпінгових містечок піде на користь нашим пляжам, а, відповідно, й підніме якість відпочинку. Розташування містечок передбачає облаштування пляжних зон, спортивних майданчиків, ремонт прибережних доріг, підведення комунікацій, освітлення, організацію вивезення сміття тощо. Поблизу буде розміщено рятувальні та медичні служби, пункти прокату човнів та інших засобів для розваг.
Нині триває робота з облаштування довколишніх територій, інформаційних біл-бордів, буклетів, а також сувенірної продукції для туристів.
Зокрема, вже виготовлений ескіз великого інформаційного стенду з відомостями про туристичні маршрути міста й видатні історичні місця, а також – заплановані культмасові заходи. Стенди планують розмістити поблизу міськвиконкому і у велелюдних місцях. Зокрема, у центральній частині міста, на вокзалах, в парках тощо.
На допомогу туристам по місту буде розміщено спеціальні вказівники з позначками, як добиратися до визначних місць. Наприклад, на розі вул. Б. Шевченка й Кірова він вказуватиме напрям до Краєзнавчого музею та Пагорбу Слави, а на перехресті вул. Хрещатик і Б. Вишневецького – як дістатись до Гетьманського парку, пам’ятника Івану Підкові й Долини троянд.
— Є ще ідея встановлення меморіальних дошок на честь видатних людей Черкас, а також пам’ятних знаків про історичні події, які відбувалися на території міста, – розповів Сергій Вікторович. – Крім того, плануємо зробити в Черкасах пішохідну зону. Попередньо вона пролягатиме по вул. Хрещатик (від вул. Кірова до Леніна) й буде відкрита лише у свята й вихідні.
Нагадаємо, що з травня в Черкасах діятимуть пішохідні екскурсії історичними місцями обласного центру. За ініціативи міської влади щосуботи відбуватиметься планова безкоштовна екскурсія, яка триватиме близько двох годин. У інші ж дні вони коштуватимуть 5 гривень для дітей та 10 гривень для дорослих. Екскурсійний маршрут, який охоплює близько двадцяти найвідоміших пам’яток історії і культури Черкас, розробляли міські краєзнавці, науковці та викладачі. Починатиметься він від будівлі міськвиконкому, де, об 11-ій годині відбуватиметься збір групи, а кінцевим об’єктом стане будівля РАГСу.
У подальшому міська влада планує розширити екскурсійні маршрути і виділити спеціальний тролейбус, який би курсував вулицями міста. До речі, подібна практика діє у багатьох містах. На думку організаторів, цікаві, пізнавальні екскурсії і комфортні умови для відпочинку розширять знання городян про рідне місто та приваблять туристів.
Источник: Черкаська міська рада | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На території Черкас можуть з’явитися кемпінгові містечка"